Virgilijus Radvilas – ir dabartinio mero komandoje

Virgilijus Radvilas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo trečiadienio Savivaldybės mero patarėju pradėjo dirbti Virgilijus Radvilas.
Jis merui patarinės, teiks informaciją ir pasiūlymus investicijų klausimais, bendraus su asocijuotomis verslo struktūromis bei viešosiomis įstaigomis, užsiimančiomis investicijų pritraukimu į Lietuvą, ieškos verslo partnerių ir skatins verslo augimą ir įsikūrimą Mažeikiuose.

Šiais klausimais, eidamas patarėjo pareigas, praėjusią kadenciją jis patarinėjo ir merui socialdemokratui Antanui Teniui.
Politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoją į savo komandą dirbti pakvietė Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.
Rajono vadovas teigė V. Radvilą pažįstantis jau seniai. Dar dirbdamas energetikos viceministru domėjosi investicijų pritraukimo į Mažeikius programa, kurią inicijavo tuo metu buvusio mero patarėju dirbantis tarnautojas.
„Pradžia yra, tad dabar reikia sudaryti priemonių planą ir jį įgyvendinti. Manau, kad tai geriausiai gali padaryti asmuo, kuris, kurdamas šią programą, įdėjo daug darbo ir geriausiai žino, ką reikia daryti toliau. Taip pat V. Radvilas užmezgė ryšius su potencialiais užsienio investuotojais, daug dirbo su vietos verslininkais, inicijavo vietinio verslo ir ugdymo įstaigų bendradarbiavimą. Tad darbai turi būti tęsiami“, – Savivaldybės administracijos pranešime cituojamas rajono vadovas.

Visas rašinys – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

17 Atsakymų į “Virgilijus Radvilas – ir dabartinio mero komandoje”

 1. Aha parašė:

  Bet tai kai gerulis meras – nauja komanda bus pas mani, perziuresim kadrus, aha jau tikiu. Kaip tokie liaudyje vadinami? Ar tik ne Mikes melageliai?

 2. bičas parašė:

  Svarbiausia politikoje vergams duoti viltį, o paskui pagal situacija pasirinkti chebrytę, nu bebūkit naivūs, juk ir valdžioje dirbama už pinigus, o ne iš idėjos !

 3. Nuomonė parašė:

  Manau, ponas Radvila buvusio mero Antano Tenio likučiai valdžioje.
  Super artima A. Tenio draugystė su administracijos direktoriumi Broniu Kryžiumi padėjo mero rinkimuose jam kryžių, kitaip L. Rimkienė nebūtų patekusi į antrą turą.

 4. Jansonas parašė:

  Ce mazeikiai ir paskui lietuva bicu krastas ir barakudu.

 5. Faktas parašė:

  Pilkas, neįdomus, be fantazijos žmogelis. Bedarbis, o mažą vaiką, jauną žmoną reikia kažkaip išlaikyti, tai rotary mafija ir įdarbino. Čia nereikia nei kokių nors užduočių, nei rezultatų. Greitai rinkėjai pamatys, ką išsirinko, kas dabar valdo.

 6. aga parašė:

  Man socdemai asocijuojasi su begiu ardimu , Skuodo, Algirdo gatve, pinigu svaistimu fantastiskiems projektams

 7. Įdomu parašė:

  bus sužinoti, kokias investicijas šis funkcionierius atvedė į Mažeikius. Dar įdomiau – kiek jam pasisekė privilioti investitorių besilankant Kinijoje: agentūros VBS duomenimis, ta kelionė kainavo apie 6 tūkstančius eurų iš savivaldybės sąskaitos. Gaila, kad naujasis meras pasitiki senaisiais patarėjais – gal reikėtų pasidomėti jų veikla?

 8. Komentatorius parašė:

  Kam arti naują vagą, kada nei arklys bepaeina, nei ta nauja vaga reikalinga? Geriau jau mėšlinais batais eiti per tą pačią ir žiūrėti, gal kas užaugs, gal kas išdygs.

 9. realistas parašė:

  O man pradeda patikti šis spektaklis – per priešrinkiminius debatus tada dar būsimas meras V. Macevičius dievagojosi, kad iš buvusiųjų valdžioje komandos nerinks, o čia štai antras pasirinkimas ir kaip tik vien tik iš „buvusiųjų“ stovyklos. galime taigti, kad eilinį kartą išmaudė naivuolius ir tiek.

 10. Robertas parašė:

  B.. vidutinis atlyginimas nėra mokamas už duobių lopymą ar panašiai. Norint pritraukti investicijų,reikia turėti ir darbininkų su kvalifikacija. Ar tokių daug Mažeikiuose? Pvz.programuotojų? Kuom juos galime pritraukti,kad mano vienas pažįstamas atvažiavo iš Klaipėdos ir sustojo prie 5 prūdų paklausti kur čia senamiestis,kur apsilankyti? Praeivis jam atsako,čia nieko nėra,čia nėra jokių pramogų…

 11. B. parašė:

  Stebuklas…Pateikit pavyzdžius, kokias investicijas į Mažeikius jis pritraukė. Kur tas medienos klasteris dingo? Jam turi būti iškeltas uždavinys: kasmet Mažeikiuose atidaroma po įmonę su ne mažiau nei 100 darbo vietų ir ne mažesniu už Lietuvos vidurkį atlyginimu. Jei po metų rezultatas lygus nuliui – laisvas, eini į garažėlį montuoti padangų.

 12. Robertas parašė:

  O rodos balsavome už naujus.Bet pasirodo tik sauja pasikeitė.

 13. Siaip parašė:

  Jus turbut juokaujat? Pritraukineja investicijas? Kad solidziau skambetu, galejot parasyt, jog derisi su NASA del kosmodromo Serksnenuose steigimo. Jezau Jezau, nuo ruskio toli nenubegom, svarbu plana papaisyt o jis vadinsis penkmecio ar investiciju pritraukimo, vistiek visiems giliai dzin……

 14. niu parašė:

  tuscia vieta is jo

 15. Opa parašė:

  Tai yra nusprende ROTARY klubas- atlyginimu kelimui-ne,naujo verslo pritraukimui–ne.

 16. Brolis parašė:

  Vienas pagrindinių darbų – Medienos klasterį išsiuntė į Akmenę , taip aniems ir reikia

 17. lolas parašė:

  Gal galima darbų sąrašą, ką gero nuveikė prie mero Tenio? Kiek čia verslo įmonių pritraukė ir užsienio investicijų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto