„Virventa“ paminėjo jaunatvišką jubiliejų

„Virventoje“ šiuo metu groja ir dainuoja įvairaus amžiaus žmonės, savo gyvenimo neįsivaizduojantys be muzikos. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=825 template=caption]Viekšnių kultūros centro kolektyvas „Virventa“ šeštadienį paminėjo 15-ąjį savo veiklos jubiliejų. Sukakties proga kolektyvo narius sveikino rajono savivaldos atstovai bei gerbėjai.

Mažeikių Politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus salėje vykusį šventinį koncertą vedė Mažeikių kultūros centro meno padalinio vadovas Paulius Mylė.
Vedėjo teigimu, tie, kurie augino ar augina vaikus, žino, koks amžius yra penkiolika metų.
„Tai – paauglystė. Tai – gyvenimo tarpsnis tarp vaikystės ir suaugusio žmogaus gyvenimo. Tai – toks laikas, kai ieškoma savo tapatumo, kai formuojasi vertybių sistema, kuriami tarpusavio draugystės ir meilės santykiai bei numatomos ateities perspektyvos“, – sakė P. Mylė.
„Virventoje“ šiuo metu groja ir dainuoja įvairaus amžiaus žmonės, savo gyvenimo neįsivaizduojantys be muzikos.
Pasak kolektyvo vadovo Rimanto Mikalausko, disciplina ir nuoseklus darbas – tai pagrindiniai dalykai, užtikrinantys, kad atlikėjai į sceną išeis tik patirdami įprastinį jaudulį, o ne baimę dėl to, kad kažkas liko ne iki galo išmokta, nesustyguota.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto