Vis mažiau mažeikiškių pasisako už daugiabučių atnaujinimą

Mažeikių rajone šiuo metu išviso yra atnaujinta per 60 daugiabučių. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės administracija vis dar priima paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti pagal „JESSICA“ programą.
Darbų finansavimas iš valstybės biudžeto iki 2017-ųjų gruodžio 31-osios siekia 35 proc., vėliau parama mažės iki 30 proc.
Mūsų rajono savivaldybei šiais metais yra nustatytas projektų limitas – 3 daugiabučiai namai.

Pritarė tik penktadalis

Ankstesniame daugiabučių namų atnaujinimo programos etape buvo parengti 97 daugiabučių gyvenamųjų namų energinio naudingumo sertifikatai ir investicijų planai. Mažeikių rajone renovacijai pritarta ir atnaujinta 20 daugiabučių namų. Likusius 77 investicijų planus galima koreguoti ir dalyvauti tolesniuose programos etapuose.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

6 Atsakymai į “Vis mažiau mažeikiškių pasisako už daugiabučių atnaujinimą”

 1. Nesamone parašė:

  Siuo metu cia vyksta ne renovacija o statybu broku darymas.kiek po to tenka zmonems vargti kol viska sutvarko iki galo.pasaka be galo.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Daugiabutyje likome vien pensininkai, bedarbiai ir bomziuka,kas mokes tokias palukanas bankams o ir ta kompe sacija kompensacija labai vargana

 3. hm parašė:

  Kada atsipirks ta renovacija gal po 20 metu? Praeitais metais as per sildymo sezona gal 300 euru permokejau nuo renovuoto

 4. Atsipeikėkite parašė:

  Čia vyksta ne renovacija, o pinigų plovimas ir žmonių mulkinimas.

 5. Jazminas parašė:

  Jei finansuotų bent 70% sumos, tai čia visi namai būtų senai renovuoti. O dabar 35%… vėliau 30%… iš kur paprastam žmogui ištraukti tokius pinigus?

 6. Klounai parašė:

  Kas gali renovuotis uz tokius pinigus?! Ilysti bankui i skola 20 metu?! Musu butai tiek neverti, kiek bankams sumokesim! O dar- kas gali garantuoti, kad as tuos 20 metu darba turesiu, ir paskola moket galesiu?! Eikit jus sieno raveti su ta renovacija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto