Visų Šventųjų dieną – daugiau autobusų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiemet mirusiųjų pagerbimui žmonės turės daugiau laiko: dienos kalendoriuje susidėliojo taip, kad prie laisvų Visų šventųjų ir Vėlinių dar prisideda ir paskutinis spalio šeštadienis bei sekmadienis.
Mažeikių rajone Visiems šventiesiems ir Vėlinėms ruošiamasi tvarkant kapus, derinant į kapines vešiančių autobusų maršrutus.

Kaip ir kasmet, Visų Šventųjų dieną siekiama užtikrinti kuo geresnį susisiekimą viešuoju transportu.
„Mažeikių autobusų parkas“ informuoja, kad lapkričio 1 d. vietinio susisiekimo (priemiesčio) autobusai važiuos sekmadienio tvarkaraščiu su šiais papildomais reisais:
Mažeikiai–Geidžių kapinės – 9.30; 11 val.; Geidžių kapinės–Mažeikiai – 10; 11.30 val.
Mažeikiai–Seda per Židikus–Grūstės kapinės – 9.40; 14.40 val.; Grūstės kapinės–Seda–Mažeikiai per Židikus – 11.45; 16.05 val.
Mažeikiai–Leckavos kapinės – 10.15; 12.20 val.; Leckavos kapinės–Mažeikiai – 10.40; 12.45 val.
Mažeikiai–Viekšnių kapinės – 11.05; 14 val.; Viekšnių kapinės–Mažeikiai – 11.35; 14.30 val.
Visais šiais maršrutais vežantys autobusai išvažiuos iš Mažeikių autobusų stoties. Primename, kad kelionės „Mažeikių autobusų parko“ vietinio susisiekimo maršrutais yra nemokamos.
Tarp lapkričio 1 dieną kursuosiančių autobusų maršruto bus ir du, vešiantys keleivius iki Viekšnių senųjų bei naujųjų kapinių. „Mažeikių autobusų parkas“ informavo, kad įsiklausė į gyventojų, neturinčių kitų galimybių atvykti į šias kapines, poreikius.

3 Atsakymai į “Visų Šventųjų dieną – daugiau autobusų”

  1. Lina parašė:

    Apie pakeistus autobusų tvarkaraščius švenčių dienomis galėtų įdėti informaciją Mažeikių autobusų stoties puslapyje. dabar ten nieko nepakeista, jokio atskiro dokumento nepatalpinta.

  2. „Mažeikių autobusų parko“ vietinio susisiekimo maršrutais yra nemokamos parašė:

    Nemokamų pietų nebūna. Yra interesai , prisidengiant viešuoju. Apmokėjimas iš savivaldos biudžeto .Gera daryti veiklą ,kai apmoka iš biudžeto, tiesiog nuostabu.Kadangi LT žmonės dauguma bedančiai,o tai konstatavo tyrimai, ypač rajonuose,gal Mažeikių gyventojams iš to pačio biudžeto ir nemokamas dantų gydymas .Gi viešas interesas ,kad kuo mažiau bedančių,o ir nuo dantų ligų daug komplikacijų, kt.lėtinės ligos vystosi.Atsibodo mokėti ,kad ir registruotame šeimos centre už šaknies gydymą po 100 eur. ir daugiau .

  3. Be vardo parašė:

    Gerai, kad padidins autobusų maršrutų tomis dienomis. Tik ar tuose perpildytuose autobusuose visi dėvės kaukes ir išeis laikytis atstumo? kai tenka važiuoti dabar – tai pusė keleivių be kaukių perpildytame autobuse, arba jeigu ją turi, tai ji ant smakro, bet nosies nedengia. Gal vairuotojai galįtų savo autobusuose nors įspėti žmones kad kaukės viešąjame transporte būtinos. Teko važiuoti Kautros autobusu – vairuotojas keleivius įspėdavo, kad reikia kaip reikiant užsidėti kaukę. be to, kada bus išplautas ir išdezinfekuotas uatobusa Mažeikiai – Viekšnia / vaizdelis ir kvapelis autobuse toks, kad atrodo, jog jis valyta ir dezinfekuotas per pirmąjį karaniną, kai tai daryti liepė rajono valdžia su Nagiene.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto