Visuomenė kviečiama branginti ir saugoti miestą

Gyventojai raginami nelikti abejingais ir sudrausminti chuliganus, kurie niokoja miestą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių miesto seniūnas Šarūnas Armonas į visuomenę kreipėsi, prašydamas pagalbos ir palaikymo, prižiūrint miestą, jo viešąsias erdves. Jis ragino gyventojus nelikti abejingais ir sudrausminti chuliganus, kurie niokoja miestą.
Vandalų sugadintų miesto mažosios architektūros objektų remontas seniūnijai kasmet atsieina tūkstančius eurų.

Pirmiausia seniūnas kreipėsi į švietimiečius – apie miesto problemas jis prakalbo Mažeikių švietimo įstaigų vadovų pasitarime. Š. Armonas pakvietė visas švietimo įstaigas aktyviai prisidėti prie tvarkos palaikymo Mažeikių mieste.
Miesto seniūnas „Santarvei“ sakė, kad drausmė ir gėrio puoselėjimas turi prasidėti jau nuo mokyklos suolo. Seniūnas pažymėjo, kad jo kreipimasis nereiškia, kad moksleiviai turi apsiginkluoti plaktukais ir tvarkyti miesto suoliukus, jis viliasi, kad jauni žmonės nebus abejingi ir galės sudrausminti draugus – pasakyti, kad suoliukai, šiukšliadėžės mieste pastatytos ne tam, kad būtų laužomos, spardomos ar deginamos.
„Neabejingi turėtų būti ir suaugusieji – sudrausminti savus ar svetimus vaikus, jei mato, kad jie netinkamai elgiasi. Be abejonės, priimsime ir kitokia pagalbą – fizinį darbą, jei tik tokių žmonių atsirastų“, – kalbėjo Š. Armonas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Visuomenė kviečiama branginti ir saugoti miestą”

  1. E.V. parašė:

    Man jau nusibodo kviesti branginti ir saugoti savo miestą jo valdžią. Greit į kiemus nebeįvažiuosim. Duobė ant duobės. Negirdi, ir viskas. Arba nenori girdėti.

  2. virginija parašė:

    Miestas prižiūrimas išties gerai, mes grįžtame iš sostinės,-nepridėsi, šaunuoliai seniūnas ir jo komanda, mažiau zyzkite ir visi mažeikiečiai prisidėkite prie šaunios idėjos.

  3. Jūratė parašė:

    seniūnas šimtakart teisus, miestas visų, visi ir saugokim, gera iniciatyva, prisidėkime,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto