VMI tikrintojų akiratyje – prekeiviai mėsa ir jos gaminiais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šią savaitę šalies turgavietėse prekiaujantys verslininkai sulauks mokesčių inspektorių vizitų. Mokesčių administratorius stebės, ar prekybininkai išduoda kasos aparatų kvitus ir apskaito gautas pajamas. Ypatingą dėmesį žadama skirti prekiaujantiesiems mėsa ir jos gaminiais.

Valstybinės mokesčių inspekcijos „dėmesio“ neišvengia ir Mažeikių turgavietės. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos „Santarvei“ pateiktais duomenimis, šiais metais Mažeikių miesto turgavietėse inspekcijos darbuotojai atliko 25 operatyvius patikrinimus. Tarp jų patikrinta ir 20 mėsa prekiaujančių smulkiųjų verslininkų. Minėtų patikrinimų metu nustatytas tik vienas pažeidimas, kai patikrinimo dieną prekiautojas vykdė veiklą nepranešęs apie tai mokesčių administratoriui – neįsigijęs verslo liudijimo, nors prieš tai verslo liudijimą jis buvo įsigijęs. Dėl šio pažeidimo jis buvo įspėtas.
Mokesčių inspekcija atsakyme pažymi, kad iš 20 atliktų kontrolės veiksmų 14 buvo atlikta dėl mokesčių mokėtojų vykdomos veiklos stebėsenos, kurios metu buvo fiksuojamos dienos pajamos, duomenys lyginami su ankstesnių metų duomenimis ir pan.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto