„Volkswagen Golf 7 R- Line“ – paprastumas, kurį papildo sportiškas dizainas

Jau kurį laiką žmonės vis dažniau dairosi į kompaktiškus bei ekonomiškus hečbekus, kurie dažnai tampa nepakeičiamais miesto automobiliais, o „Volkswagen Golf 7“ nėra jokia išimtimi. Šie patogūs, ekonomiški bei iš pirmo žvilgsnio paprasti automobiliai kuo puikiausiai pateisina daugelio lūkesčius mažomis kuro sąnaudomis, vikrumu, naujų technologijų suteikiamais patogumais ir dar daugiau. Dėl šių priežasčių šio modelio hečbekus ypač dažnai renkasi tie, kuriems tenka už vairo praleisti nemažai laiko tiek važiuojant į darbą, tiek ir tarpmiestinėse kelionėse.

Ne paslaptis, jog viena iš pagrindinių „Volkswagen Golf 7“ populiarumo priežasčių – bene geriausias kainos ir kokybės santykis visoje automobilių rinkoje. Žinoma, didelę įtaką taip pat daro ir gana pigi automobilio eksploatacija bei neprasta automobilio surinkimo kokybė. Tuo tarpu VW dalys taip pat yra sąlyginai nebrangios, o jas rasti tikrai nėra sudėtinga.

Žinoma, nepaisant to, jog „Volkswagen Golf 7“ yra bene dažniausiai šių dienų gatvėse sutinkamas automobilis, daugelis vis dar mano, jos jis yra nuobodus bei neturintis jokio išskirtinumo. Būtent todėl šis visame pasaulyje puikiai žinomas gamintojas siūlo „R-Line“ komplektaciją, kuri „Golf 7“ automobilį paverčia kur kas patrauklesniu ir gerokai išskirtinesniu dizaino prasme.

Dėmesio vertas dizainas

„R-Line“ apdaila papuošti „Volkswagen Golf 7“ modelio automobiliai – tikras įrodymas, jog vokiečiams kurti sportišką automobilių dizainą sekasi iš tiesų puikiai. Būtent „R-Line“ apdaila paverčia šiuos, iš pirmo žvilgsnio nekaltus miesto hečbekus sportiškumu alsuojančiais automobiliais.

Kaip ir dauguma kitų sportinių automobilių apdailų, „R-Line“ taip pat padeda išryškinti kėbulo linijas automobilio priekyje bei gale. Be ryškaus „R-Line“ ženkliuko, esančio ant priekinių automobilių grotelių, taip pat skiriasi ir priekiniai bei galiniai bamperiai, lyginant juos su įprastą komplektaciją turinčiu „Volkswagen Golf 7“.

Pilnai sportinė „Golf 7“ versija – „Golf 7 R“

„R-Line“ apdaila yra puikus būdas vairuoti išskirtinesnį ir sportiškiau atrodantį „Volkswagen Golf 7“. Tuo tarpu, jeigu norisi tikrai nepamirštamų vairavimo įspūdžių, juos neabejotinai suteiks „Volkswagen Golf 7 R“. Šis pilnai sportinis hečbekas ne tik pasižymi gerokai sportiškesniu dizainu, tačiau taip pat ir neregėtomis našumo galimybėmis. Visų pirma, po šio sportinio modelio kapotu slepiasi net 221 kW galios benzinu varomas keturių cilindrų variklis, leidžiantis 100 km/h greitį pasiekti per 5.1 sekundės. Žinoma, svarbu paminėti, jog toks greitas automobilio įsibėgėjimas yra ne tik variklio galios, tačiau ir gana lengvo kėbulo bei keturių varomųjų ratų sistemos rezultatas.

Patobulinti įprastą „Volkswagen Golf 7“ – paprasčiau nei daugelis mano

Tikrai ne visi „Volkswagen Golf 7“ vairuotojai žino, kad jų automobilis gali būti paprastai paverstas akį traukiančiu sportiniu bolidu. Įprastai visi šio automobilio tobulinimo etapai yra atliekami paprastai ir greitai. Pavyzdžiui, norint įprastą komplektaciją turinčiam „Golf 7“ pritaikyti „R-Line“ detales, praktiškai niekuomet nereikia atlikti jokių papildomų modifikacijų, o tai tik palengvina patį procesą. Žinoma, norint automobilį paversti tikruoju „R“, darbo yra kiek daugiau, nes ne tik tenka pakeisti automobilio apdailos detales, tačiau taip pat ir pasirūpinti programavimo darbais bei kitomis automobilio detalėmis, atsakingomis už bendrą našumą.

Nepaisant to, darbų atlikimo trukmė ir kokybė dažnai priklauso ir nuo to, kokią kvalifikaciją turi darbus atliekantys specialistai. Pavyzdžiui, „Avkparts“ specialistai yra visuomet pasiruošę padėti bet kokiais iškilusiais klausimais, susijusiais su šių modelių automobilių tobulinimu bei jų komplektacijos gerinimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto