VTEK tirs „Tavo pastogės“ vadovo elgesį

Antanas Naujokas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija informavo, kad yra pradėtas tyrimas dėl bendrovės „Tavo pastogė“, kurios didžiąją dalį akcijų valdo Mažeikių rajono savivaldybė, direktoriaus Antano Naujoko elgesio.

Komisija aiškinsis, ar bendrovės vadovas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų: laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus, vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti; draudimų naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti bei valstybės ar savivaldybės valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.
Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos išplatintoje informacijoje sakoma, kad tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Esą, A. Naujokas savo vadovaujamai bendrovei nuomoja asmeninį automobilį ir naudojasi juo tiek tarnybinėms, tiek asmeninėms reikmėms. Taip pat teigiama, jog „Tavo pastogės“ vadovas nėra pateikęs privačių interesų deklaracijos.
Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija primena, kad tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

7 Atsakymai į “VTEK tirs „Tavo pastogės“ vadovo elgesį”

 1. Mažeikietis parašė:

  O kur dar kyšių iš subrangovų(kurie atlieka „Tavo pastogės renovuojamų namų spec.darbus)ėmimo tyrimas.

 2. Giventojas parašė:

  Manau ne užmynė jis niekam. Admiturą puola, tai čia kažkas panašaus į atsakomajį smūgį. O kas valdo Admiturą kuo puikiausiai žinome.

 3. vilija parašė:

  Laikykis Antanai, mes už tave ir su tavimi…. o SENJORAS iš kažkur atskrido nėra gyvenęs mūsų Lietuvėlėje tikriausiai iš mėnulio ponuli Jus….:)

 4. vaje parašė:

  Is tiesu, kuriam kam uzmyne ant nuospaudos Naujokas? Suvalgys dabar ji su visais batais..

 5. Senjoras parašė:

  Sitas ponas aferistu aferistas, turi naglu snuki. Daug metu teko bendrauti, bet jis su zmonemis bendrauja pakiletai, save isaukstina, o kiti zmogeliai sakydavo menkaverciai pries ji .Tokiems ponuliams nevieta dirbti vadovaujama darba.

 6. jei pranešimas pasitvirtins-,patvirtins mano nuomonę apie šį ponulį parašė:

  Labai gerai ,kad vagys -vagis,korumpuoti pareigūnai,politikai -korumpuotus pareigūnus,politikus pjauna-,tada laimi sąžiningi.

 7. Vaidas parašė:

  Nu ka, uzmyne Antanas ant vagies AMB mokinuku mazoliuku. Va kersija daba vargsiukai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto