Vyko atnaujinto Kultūros centro atidarymo iškilmės

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=680 template=caption]Penktadienio vakarą į iškilmingą atidarymo šventę mažeikiškius pakvietė renovuotas Kultūros centras. Čia pristatyta dailininko Jono Švažo paroda, žiūrovams parodyta operetė.

Atėjusius į atsinaujinusį Kultūros centrą mažeikiškius pasitiko Vytauto Klovos muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Mažeikių dūdoriai“ ir jų vadovas Vidmantas Alčauskis. Iškilmių metu centro vestibiulyje atidaryta iš Mažeikių kilusio dailininko J. Švažo tapybos darbų paroda „Jono Švažo tapybos kalba“, veiksianti iki vasario 1-osios dienos. Apie dailininką ir parodą kalbėjo Lietuvos dailės muziejaus dailėtyrininkė Nijolė Nevčesauskienė.
Susirinkusiems dainavo televizijos projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja mažeikiškė Justina Budaitė.
Pučiamojo orkestro melodijos žiūrovus pasitiko ir renovuotoje Didžiojoje salėje. Čia vyksiančios ceremonijos įžanginę dalį užpildė Kultūros centro mėgėjo teatro „Visavi“, vadovaujamo Daivos Gedvilienės, pasirodymas.
Po sveikinimo kalbų mažeikiškių šioje salėje laukė ir pirmasis renginys – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro trijų veiksmų Johano Štrauso operetė „Vienos kraujas“.

3 Atsakymai į “Vyko atnaujinto Kultūros centro atidarymo iškilmės”

 1. lolas parašė:

  Kultūros centras remontuotas iš paprastų mokesčių mokėtojų kišenės, o atidaryme dalyvavo tik kviestiniai išrinktieji ponai. Tikrai labai etiška ir yra kuo girtis :))
  PS. Kur arenos statybų pradžia?

 2. JE parašė:

  O kodėl neparašot kas ten atnaujinta ir kiek tai kainavo…tų mordelių aš jau mačiau…:)))))

 3. Janina parašė:

  Galėjo pradėt renovaciją nuo išorės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*