Vyko „Skate“ parko pristatymas

„Skate“ parko projektą apžvelgė Savivaldybės administracijos strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Romualdas Sakalauskas ir Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė. AUTORIAUS nuotrauka

Trečiadienį spaudos konferencijoje prie naujai įrengto „Skate“ parko buvo pristatyti jame atlikti darbai. Šeštadienį vyks oficialus „Skate“ parko atidarymas, bus galima stebėti riedučių, BMX dviračių ir riedlenčių mėgėjų iš Klaipėdos ir Saldaus pasirodymus, savo sugebėjimus pademonstruos mažeikiškiai gatvės gimnastai.
Juodpelkio parke naujasis riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas pradėtas projektuoti šių metų sausį, kovą vyko jo projektinių pasiūlymų svarstymas su visuomene, o šeštadienį numatytas šio objekto atidarymas.
„Skatinant dviejų kaimyninių miestų bendradarbiavimą, šis projektas buvo vykdomas kartu su Latvijos Respublikos Saldaus savivaldybe. Bendram projektui „Mažeikiai ir Saldus. Aktyvi ir įsitraukusi bendruomenė“ įgyvendinti buvo gautos europinės lėšos, kiekvienai savivaldybei – po daugiau kaip šimtą tūkstančių eurų. Turėdami skaudžios patirties, kai ankstesnis „Skate“ parkas buvo su fanerine danga, dabar jį įrengėme ilgaamžį, betoninės dangos. Darbai objekte užtruko dėl vasaros sausros ir pastebėtų trūkumų“, – kalbėjo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Romualdas Sakalauskas.
Bendra projekto vertė – kiek daugiau nei 230 tūkst. eurų, Mažeikių rajone įrengiamam objektui teko 127 tūkst. eurų, iš kurių beveik 108 tūkst. eurų – Europos regioninės plėtros fondo lėšos, beveik 19 tūkst. eurų skyrė Mažeikių rajono savivaldybė. Į šią sumą įėjo parko įrengimas, projektavimas ir viešinimas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

14 Atsakymų į “Vyko „Skate“ parko pristatymas”

 1. JONIS parašė:

  KUR SPORTO KOMPLEKSAS NORIU SPORTUOTI.

 2. mmm parašė:

  Kaip įdomu… Ar bėgo Bernotienė su Rimkiene už rankučių susikibusios, kaip per nebaigto viaduko atidarymą?

 3. Stefa parašė:

  Viskas pas mus daroma ant juoko.Naujasi pėsčiųjų tiltas pratęstas po tiltu per Ventą jau plaunamas nuo tilto nutekančiu vandeniu. Nejaugi niekam nedašuto pakelti akis į viršų kur būtų pamatę,kad virš tako net dvi angos lietaus vandens nutekėjimui ir kuris jau pradėjo plauti taką.

 4. sigis parašė:

  Taigi jau dabar sulūžes takas, negi užmokėjo, Pašalas visai iškilnos gabalais, brokas čystai

 5. krupis parašė:

  o kas čia per sutvėrimas? Betono dugnas jau dabar sutrūkęs, jei važiuoti, gal žiemą su rogutėmis, nes greitai išsikilnos gabalais.

 6. o kokie parašė:

  pizutės nagai

 7. Laima parašė:

  Ką bepridursi… ar Jums ponai prie jo negėda stovėti?

 8. Taspac parašė:

  Saldus 1:0 Mažeikiai

 9. Žemaitis parašė:

  Uz 127 k galima nama pastatyt su šildymo sistemom kanalizacijom ir tt…. O cia kas ??? Vos pamatai matos 😂😂😂😂 KUR B…… MUSU BABKES???? 😤😤😤

  1. vidas parašė:

   Maistpinigiais gal išsidalino.

  2. Prarabas parašė:

   Ar teikėte pasiūlymą viešąjam konkursui? Ar lengviau pašnekėti: galima tą padaryti aną padaryti…? Dabar būtų skateparkas su pašildymų – veiktų ištisus metus… :)

 10. Baubelis parašė:

  Kiek mačiau internete tai Saldus pasidarė medines rampas – kurios yra pigesnės ir trumpalaikiškesnės… čia pasirinkimo klausimas, ar turėti daugiau rampų kurios laikys trumpiau, ar mažiau rampų, bet ilgaamžiškenes…
  O kaina yra tokia kokia buvo pasiūlyta…, jei kas galėjo už mažiau padaryti, tai kodėl nedalyvavo vierųjų pirkimų konkurse ir nepasiūlė?
  Ir kam tas STT jei turim Soongailą – jis tai žino, kas ir kiek turi kainuoti ir kas ką blogai padarė.. :)

 11. siaubelis parašė:

  Iki šiol negaliu atgaut amo— 127 000 už šį betono gabalą????Jūs rimtai??? Kur žiūri STT??? O Saldus už likusius pinigus sugebėjo visą parką išstatyt???

  1. to siuabeliui parašė:

   Taigi pas mus viskas nepigu. Atsimenate dar už litus statytą tualetą? Tada buvo skandalo, bet rimo ir nurimo, nes nauji projektai ateina, senesni pamirštami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto