Vyksta mažeikiškių paieškos

Pareigūnai taip pat kol kas neturi žinių apie spalio dešimtąją iš namų Ventos gatvėje išėjusio ir be žinios dingusio 41-erių metų Vidmanto Valickio buvimo vietą. Policijos archyvo nuotr.

Penkiolikmetė paauglė toliau šokdina ir artimuosius, ir pareigūnus – išeina iš namų ir prapuola kelioms dienoms.
Kol kas nėra žinių apie spalio 10-ąją iš namų išėjusį ir pradingusį 41-erių metų mažeikiškį.

Paauglė vėl pradingo

„Kai jai šauna mintis, ji išeina, palieka artimuosius nežinioje, po kurio laiko pati sugrįžta arba ją liūdnai pagarsėjusiose Mažeikių vietose aptinka pareigūnai“. Taip apie penkiolikmetę mažeikiškę, kurios paieškos skelbiamos viena po kitos, kalbėjo policininkai.
Pirmadienio rytą nepilnametė išėjo iš namų Naftininkų gatvėje ir vėl pradingo. Artimieji kreipėsi į pareigūnus, policijoje pradėta 15-metės paieška.
Merginos paieška buvo skelbiama spalio 11-ąją, rugsėjo 26-ąją. Pareigūnai jau sunkiai suskaičiuoja, kiek kartų teko skelbti šios mažeikiškės paiešką – pirminiais duomenimis, vien nuo gegužės mėnesio jos ieškota jau vienuolika kartų.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Vyksta mažeikiškių paieškos”

  1. Rasha parašė:

    Hi, am My Name is Rasha Sajid, from Los Angeles California America Army thank you,You look cute and gentle from what i saw on your profile on get back to me at min email ([email protected]) order to know each other

  2. maištas parašė:

    kažin jei neieškotų, ką darytų?Aišku praeis tas durnumas, bet ir pasekmės gali būti liūdnos. Neaišku dėl kokių priežasčių bėga iš namų, ar iš mandrumo, ar kažkas jai blogai šeimoje, mokykloje ar dar kas nors. Jei pirmas variantas, tegu tėvai siūlo pasirinkti, gal kitą šeimą,(yra net amerikiečių šou, kaip sunkius paauglius tokiu būdu auklėja, per TV1) globos namus ar dar kokį variantą, nors ir kaip širdį skaudėtų. Arba belieka tik melstis, visa ta žodžio prasme ir laukti, kol praeis tas maištas. Bet geriausia būtų pakeisti aplinką

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto