Vyksta paskutinis šių metų Tarybos posėdis

Stop kadras iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Į paskutinį metų posėdį Taryba rinkosi ketvirtadienį, o ne kaip įprasta – penktadienį.
Darbotvarkėje numatyti 36 klausimai.
Posėdyje bus pristatytas bene svarbiausias dokumentas – Mažeikių rajono savivaldybės 2023 metų biudžeto projektas.

Programinį biudžetą sudaro devynios programos, kiekvienai jų numatytos atitinkamos lėšos.  Šiemet joms politikai kaip niekada skyrė daug dėmesio: Tarybos komitetai išsamiai aptarė planuojamą finansavimą, dėl kai kurių padidintų sumų kilo daug ginčų, jos koreguotos. Programos turėtų būti patvirtintos šiandien vykstančiame Tarybos posėdyje.

Tarybai tvirtinti teikiami ir nauji, 20–30 proc. didesni atlygio už vaikų ugdymą neformaliojo vaikų švietimo įstaigose tarifai.  
Kalėdinės dovanėlės turėtų sulaukti pedagogai – numatoma kompensuoti mūsų rajono savivaldybės mokyklose dirbančių ir į darbą bei atgal į namus nuo 5 km iki 40 km atstumu važiuojančių pedagogų kelionės išlaidas. Kompensavimo dydis – 0,13 euro už 1 km. 
Tvirtinti teikiamos naujos, padidintos trumpalaikės ir ilgalaikės socialinės globos paslaugos kainos Sedos pirminės sveikatos priežiūros centre, nes dėl išaugusių išlaidų įsigyjant prekes ir paslaugas įstaigai sunku išsilaikyti.

Dėl Žmonių palaikų laidojimo įstatymo įgyvendinamųjų teisės aktų keičiami arba tvirtinami nauji su kapinėmis susiję dokumentai. 
Tarybai bus pristatyta Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos 2021 metų ataskaita. 
Politikams teks priimti sprendimus, susijusius su socialiniais, savivaldybės turto valdymo ir kitais klausimais. 

Tiesioginę posėdžio transliaciją galima žiūrėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto