Vyksta trumpalaikiai kontrolės reidai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šią savaitę vyksta transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolė, ypatingą dėmesį policijos pareigūnai skiria sunkiasvorio transporto ir autobusų vairuotojams.

Pirmasis šią savaitę neblaivus vairuotojas įkliuvo antradienio vakarą Dagių kaime, Beržupio gatvėje. Mažeikių rajono keliuose budėjęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnų ekipažas apie aštuntą valandą vakaro užsuko į šią gyvenvietę ir sustabdė automobilį „VW Passat“. 45-erių metų vairuotojui kelionę teko nutraukti – jam alkoholio tikrintuvu nustatytas 1,88 promilės girtumas.

Visą šią savaitę policijos pareigūnai rengia trumpalaikius patikros reidus tam tikrose miesto gatvių atkarpose. Trečiadienio rytą toks reidas vyko Sedos gatvėje.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai informavo, kad grubių Kelių eismo taisyklių pažeidimų kol kas neužregistruota.

3 Atsakymai į “Vyksta trumpalaikiai kontrolės reidai”

  1. Piatras parašė:

    Pries kelias dienas vykau i Ruzgus. Gal 40 baikeriu stoviniavo Bugeniu autobusu stoteleje. Man bevaziuojant per tilta bent 4 motociklistai milzinisku greiciu lenke mane , tuo paciu kirsdami istisine linija. Ar tas hmm ir nebuvo vienas is tu isgamu. Labai teisingos to hm pastabos.

  2. Hmm parašė:

    Tu turbut pensininkas (e), kad tokias nesamones kalbi

  3. Hm parašė:

    O kada imsitės baikerių ir motociklininkų? Dieną naktį laksto po miestą, Žemaitijos gatve kaip kokia autostrada lekia, gazuoja, nors šviesoforai kas kilometrą sustatyti. Stoikes kelia (ar kaip tai vadinama), žmonės per perėjas turi eiti triukšme nes tie gražuoliai sustoję, belaukdami pramogauja ir spaudžia gazą, mandravoja vieni prieš kitus. Kiti net nesikuklina šviesoforo išvengti ir suka į dealines ir iš ten pervažiuoja į kitą gatvės dalį. Net keli šios transporto priemonės savininkai vietoj duslintuvų nežinau kokį ten kiaurasamtį susidėję, kad gali girdėt kaip parvažiuoja, parperdžia dar net Tirkšliuose būdami. Tikrai triukšmo mieste neviršija ne ne. Labai įdomu kaip tokie aparatai praeina Technikinę apžiūrą, kiek čia policijai ir kitoms institucijoms pamokėta kad žiūrėtų pro pirštus. O gal Mažeikių auksinis jaunimas, turtingų tėvų vaikeliai čia nevaržomi važinėja ir daro ką nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto