Vyrai kelia ranką prieš žmonas ir sugyventines

Kaip rodo pastarųjų dienų įvykiai, smurto artimoje aplinkoje atvejų sparčiai daugėja. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Agresyvūs ir dažniausiai neblaivūs vyriškiai nesiliauja smurtavę – per šią savaitę rajono Policijos komisariate pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl smurto prieš artimus žmones.

Vasario aštuonioliktosios naktį viename iš Taikos gatvės butų siautėjo neblaivus trisdešimtmetis mažeikiškis. Jis ne tik sumušė septyneriais metais jaunesnę sugyventinę, bet ir išdaužė virtuvės lango stiklą.
Antradienio rytą policijos pareigūnus pasiekė Balėnų kaimo gyventojos pranešimas apie tai, kad jos buvęs vyras R. V. grasina padegti moters namus bei fiziškai su ja susidoroti.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl žmogaus terorizavimo, grasinant padegti, už tai gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų. Pareigūnai taip pat aiškinasi, kodėl R. V. nevykdė vasario pirmąją Mažeikių rajono apylinkės teismo priimto sprendimo, pagal kurį jis privalo išsikelti iš buvusios žmonos namo šiame kaime.
Ketvirtadienio vakarą Draugystės gatvės viename iš butų sklaidėsi neblaivus 25-erių metų V. P. Jis mažamečių vaikų akivaizdoje tampė už drabužių bei mušė savo sugyventinę. Smarkuolis dviem paroms buvo uždarytas į policijos areštinę.
Per praėjusių metų šešiolika dienų, kai įsigaliojo Smurto artimoje aplinkoje įstatymas, Mažeikių rajone buvo pradėti 26 ikiteisminiai tyrimai, per sausį prisidėjo dar dvidešimt septyni. Kaip rodo pastarųjų dienų įvykiai, šis skaičius sparčiai auga.

4 Atsakymai į “Vyrai kelia ranką prieš žmonas ir sugyventines”

 1. Holzermann von Ruzgai parašė:

  Valdžia prieš prasčiokus kelia ranką, diedai prieš bobas – gražu mūsų Lietuvoje, oi gražu, bet Ruzguose ir Bugeniuose gražiausia. Mažeikių raudonasis baronas Giedraitis prieš Naglį su Ligitu ir nieko – gyvenam – wir leben noch!

 2. ... parašė:

  pacios moterys kaltos kad gyvena su tokiais ,jie zino viena isvarys keliausiu pas kita juk sitiek vienisu moteru laukianciu bent kokio diedo namuose

 3. to AS IR TU parašė:

  Didesnio briedo neskaičiau. Pabandytum pasmurtaut tu toj Europoj. Geriau pasidomėk lietuvių literatūros klasika apie vyrų smurtą, o nedaryk tokias debilavotas išvadas apie vyrų sužydrėjimą ir moterų nekentimą.

 4. AS IR TU parašė:

  kODEL TAIP YRA. Ar cia vien alkocholis ar nedarbas kalti. Nemanau. Paprasciausiai dabartiniai vyrukai, neziurint ju amziaus – S U Z Y D R E J O.,o ZYDRIAI labai nekencia moteru, todel ir duoda i kaili ,neziuredami, kad ju smurtas daznai gali buti mirtinas. Europa — placioji Tevyne tam suteke salygas. Aciu dievui, kad dar valdzia prieme ta Istatyma del smuro. Taciau… manau, kad labai drasios moterys daeina iki Teismu. Didzioji dauguma ir toliau tyli, bijodamos ne tik del saves, o kiek de savu vaiku likimo. Taigis, „tokiems“ nieko nera svento.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto