Vyriausybė: Seimas Vyriausybės veiklą įvertino teigiamai

ELTOS nuotrauka

Seimas teigiamai įvertino antradienį pristatytą Vyriausybės veiklos ataskaitą, kurioje – stambūs projektai, gyventojų darbo užmokesčio didėjimas, elektros, dujų ir šildymo kainų sumažėjimas.

Premjeras patenkintas

„Džiaugiuosi, kad Seime pritarta Vyriausybės veiklos ataskaitai – tai parlamentarų teigiamas Vyriausybės atliktų darbų ir gautų rezultatų įvertinimas. Daugiausia dėmesio buvome sutelkę į realų Lietuvos žmonių gyvenimo pagerinimą – didinome MMA, mažinome elektros, dujų ir šildymo kainas, grąžinome konservatorių ir liberalų nurėžtas pensijas“, – teigia Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
Pasak Premjero, nepaisant geopolitinių iššūkių, Rusijos taikomo embargo, Vyriausybė sugebėjo ekonomiką auginti, didinti eksportą ir ieškoti naujų rinkų. Tai leido užtikrinti didesnį BVP augimą ir kartu pajamų surinkimą į biudžetą.

Yra nemažai teigiamų dalykų

Greta kasdienių iššūkių, Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus vadovaujama Vyriausybė įgyvendino strategiškai svarbius projektus – pastatytas SGD terminalas, sėkmingai tęsiami jungčių „Nord Balt“ ir „LitPolLink“ projektai, kurie šiemet bus užbaigti.
„Laikydamiesi griežtos fiskalinės politikos, bet neskriausdami šalies žmonių, įvedėme eurą. Tapome euro klubo nariais, o tai leidžia pritraukti daugiau investicijų į šalį. Sumažinome nedarbą, kilome tarptautinėse reitingų lentelėse pagal konkurencingumą. Mūsų šalies ekonomika pernai augo sparčiausiai tarp ES šalių, o Tarptautinis valiutos fondas Lietuvą pirmą kartą įtraukė į išsivysčiusių šalių sąrašą. Rezultatai kalba patys už save. Esu įsitikinęs, kad Lietuvos gyventojai tai mato bei vertina“, – sako Premjeras.

3 Atsakymai į “Vyriausybė: Seimas Vyriausybės veiklą įvertino teigiamai”

  1. rinkeja parašė:

    ir vienas ir kitas vienodi ir vienas kita taip vertina

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Lietuvos gyventojai viska mato ir isgyvena savo kailiu,todel ir migruoja. Sunkmetis,bet zmones apiplesinejami vidury baltos dienos ,kisant brangias daugiabuciu renovacija,bei didelius mokescius. O ar klausiama gyventoju,kur gaus lesu susimoketi? Varomi I skolas Bankams!vAbsurdas!

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    Varnas varnui akies nekerta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto