Vyriausybė siūlo uždrausti energinių gėrimų reklamą

Vyriausybė ragina uždrausti energinių gėrimų reklamą jaunimui skirtuose leidiniuose bei renginiuose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį posėdžiavusi Vyriausybė ragina uždrausti energinių gėrimų reklamą jaunimui skirtuose leidiniuose bei renginiuose, o kituose leidiniuose ir renginiuose ją riboti. Tačiau Vyriausybė nesiryžo uždrausti pardavinėti šių gėrimų.

„Ieškosime kitokių sprendimų“, – sakė Premjeras Andrius Kubilius, žurnalistų klausiamas, kodėl neuždraudžiama jų pardavinėti jaunimui.
Premjero teigimu, bus domimasi, kaip šią problemą sprendžia kitos šalys.
Pasak teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus, bet kokiu atveju diskusijos, kurios čia vyko, yra gerai jau vien dėl to, kad vienas ar kitas paauglys susimąstys, ar gerti tuos gėrimus.
Vis dėlto ministras ragina prisiminti ir tokio draudimo keliamas problemas.
„Nereikia piešti to draudimo vien rožinėmis spalvomis, kad viskas bus gerai. Prie energinių gėrimų draudimo įstatymo reikia pridėti ir neigiamas, ypač finansines, pasekmes, kurių tikrai bus“.
Manoma, kad tokio įstatymo priėmimas Seime gali užtrukti.

One Reply to “Vyriausybė siūlo uždrausti energinių gėrimų reklamą”

  1. jūs parašė:

    uždrauskt ne tik energinius gėrimus ,bet rūkymą ir alkoholio vartojimą, gaila žiūrėti į vaikus rūkančius kas iš jų išaugs,kai aš ėjau į mokykla prieš 60 m šitaip nebuvo,nei mokykloje nei prie mokyklos niekas nerūkė,jei rūkė tai pasislėpę,o dabar viešai rūko ir policija mato ir nieko nesako

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto