Vyriškį, balansavusį ant balkono atbrailos, išgelbėjo pareigūnai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tik prasidėjus ketvirtadieniui visos specialiosios tarnybos buvo sukviestos prie Žemaitijos gatvės aštuonioliktuoju numeriu pažymėto dvylikaaukščio –  iš šeštojo aukšto balkono grasino nušokti žmogus.

Policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai prie namo atvyko apie pirmą valandą nakties. Šeštajame aukšte ant įstiklinto balkono atbrailos lauko pusėje stovėjo vyriškis. Nelaukdami kol atvyks automobilinis keltuvas, nes svarbi buvo kiekviena minutė, mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai pateko į butą ir pasiekė vyriškį.
Kaip pasakojo gelbėtojai, jiems pavyko pačiupti vyrą ir įtraukti jį į balkoną. 25-erių metų vyriškis buvo perduotas į medikų rankas.
„Mums patiems buvo nesuprantama, kaip jis išsilaikė ant tokios siauros atbrailos ir nenuslydo. Nors teko atlikti įvairių gelbėjimo darbų, tačiau tokio atvejo, kai žmogus nukeliamas nuo balkono krašto, nepasitaikė“, – „Santarvei“ sakė pareigūnai.
Per šiuos metus Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai atliko jau daugiau kaip pusantro šimto įvairių gelbėjimo darbų.

3 Atsakymai į “Vyriškį, balansavusį ant balkono atbrailos, išgelbėjo pareigūnai”

  1. apas parašė:

    Panašų sapną šiąnakt aš susapnavau.Eidamas pro atvirą langą, ant jo plačios palangės pamačiau nugara į lauką sėdintį berniuką,kurį staigiai pagriebiau už kojos ir nutempiau nuo palangės ir staigiai prabudau,o paskui ilgai negalėjau užmigti,galvodamas,kodėl jis dar priešinosi.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Nu keisti zmones… Suspesit numirt, 1kart teduota…

  3. Gyventoja parašė:

    Tai ženklas, kad jau mokamos socialinės pašalpos. Kai gauni pinigus nė piršto nepajudinęs, tai ko neišsidirbinėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto