„Vyturio“ mokiniai viešėjo Vilniuje

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Praėjusį penktadienį Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos 3a ir 4a klasių mokiniai, lydimi mokytojų Laimos Rusteikienės ir Ritos Kondrotienės, vyko į pažintinę ekskursiją po Lietuvos sostinę – Vilnių.

Kelionės metu vaikai turėjo galimybę ne tik pasigrožėti istorinio miesto grožiu, bet ir iš arčiau susipažinti su svarbiausiomis Lietuvos istorijos bei valstybingumo vietomis.

Aplankė Valdovų rūmus

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Neįkainojama patirtis

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content