Vyturių take – naujas vardas

Nuotr. iš Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ archyvo

Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ narės puoselėja projektą „Mažeikių vyturiai“. Jo esmė – pagerbti ir įamžinti gabiausius mūsų miesto bei rajono mokinius bei padėkoti jiems už pasiekimus meno, mokslo, sporto srityse.
Ketvirtuoju „Mažeikių vyturių“ konkurso nugalėtoju tapo Merkelio Račkausko gimnazijos antros klasės mokinys Rokas Slančiauskas.

Merkelio Račkausko gimnazijos antros klasės mokinys Rokas Slančiauskas. Nuotr. iš Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ archyvo

Prieš ketverius metus pradėtas įgyvendinti ir tebesitęsiantis projektas Vyturių takas yra sudarytas tarsi iš dviejų dalių – techninės ir intelektinės.

Netoli nuo Sodų pagrindinės mokyklos besidriekiantį taką ir tą dalį, kurioje yra įrengti inkilai su gabiausių moksleivių vardais bei pavardėmis, prižiūri „Libertos“ narės – pavasariais pasodina gėlių, taką pagyvino judriųjų žaidimų piešiniais. Tai yra pirmoji šio sumanymo dalis.

O antroji – intelektinė – yra tokia, kad kasmet konkurso būdu renkamas mokinys, tais metais pelnęs didžiausių mokslo, meno, sporto pasiekimų. Jo vardas, pavardė, lankoma mokykla ir metai, kai tapo „Mažeikių vyturių“ nugalėtoju, išgraviruojami atminimo lentelėse.

Ketvirtuoju „Mažeikių vyturių“ konkurso nugalėtoju tapo Merkelio Račkausko gimnazijos antros klasės mokinys R. Slančiauskas. Gimnazistas savo mokslo pasiekimais jau daug metų garsina Mažeikius. Jis yra daugkartinis tarptautinių ir Lietuvos olimpiadų nugalėtojas bei prizininkas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Vyturių take – naujas vardas”

 1. ccc parašė:

  Paminklai gyviems :D :D :D :D :D :D

 2. gama parašė:

  kas renka kuris geriausias? kokie kriterijai? na ir sugalvojo chebrutė piarą už nuosavų vyrų pinigus ir laiką praleidžia ir foto reklamai

 3. Tėvams parašė:

  O kur tėvai žiūri? Kodėl leidžia savo vaikus gyvus laidoti? Niekas niekada nepraeina be pėdsako, tos apeigos tai jau tikrai

 4. ? parašė:

  Masonu užmačiu nesuprasi kas stovi už šio klubo kas šešelije.

 5. kvapas parašė:

  tai čia tik tų poniučių piarinimasis, joms tie pirmūnai dzin, neturi kas veikti ir dergiasi

 6. pritariu parašė:

  Net kapinėse geriau jaučiuosi, negu praeidamas, tiksliau apeidamas tą taką… Kur įvaizdžio kūrėjai buvo?

 7. Anonimas parašė:

  Dar vienam vaikui paminklą pastatė. Kodėl jos tuos vaikus laidoja?

 8. mažeikietė parašė:

  Idėja puiki ,na ,bet kas sugalvojo tokias kapines daryti….Tikrai negražiai atrodo tie paminklai.Tai ir reikėjo kokius vyturius kurti,kurių vis daugėtų ar kažką kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto