„Vyturiukai“ siekia augti sveiki

Sporto šventės akimirkos. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Mažeikių „Vyturio“ pradinėje mokykloje per pastaruosius tris mėnesius buvo vykdoma mokinių sveikatos ugdymo programa.

Aiškinta apie žalingus įpročius

Pasirinktos programos temos „Be smurto ir be patyčių“, „Aukime sveiki – nebūkime priklausomi“. Šios programos tikslas – formuoti vaiko psichologinius ir socialinius įgūdžius bei skatinti teigiamą raidą, sudaryti sąlygas mokiniams turėti tvirtą nuostatą prieš žalingus įpročius ir įgauti daugiau sveikos gyvensenos įgūdžių.
Programos vykdymo metu su mokiniais aktyviai diskutavo socialinė pedagogė Rita Bučienė. Buvo rodoma filmuota medžiaga bei atliekami bandymai, įrodantys kaip organizmui gali pakenkti tabakas.

Sporto šventės akimirkos. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Konkurse – prizinės vietos

Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti mokyklos bei respublikos mastu organizuojamuose  piešinių konkursuose. Respublikiniame piešinių konkurse „Antivirusas“ prizines vietas laimėjo dailės būrelį lankančios mokinės – Aistė Tomanaitė, Samanta Gurauskaitė ir Greta Intaitė, kurias ruošė mokytoja Rasa Virketytė.

Dalyvavo sporto šventėje

Sporto šventės akimirkos. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Paskutinę mokslo metų dieną, kuri sutapo su Tarptautine Vaikų gynimo diena, visi mokiniai dalyvavo sporto šventėje, kurią organizavo mokytojos Aldona Nagienė ir Ereida Tamašauskienė. Šventės „Mes nerūkysime – mes sportuosime“ dalyvius pradžiugino sveikuolių būrelio vaidinimas Tarptautinei be tabako dienai paminėti, kurį paruošė Danutė Skališienė.
Mokyklos direktorė Rasa Uščinienė visas klases apdovanojo už aktyvų dalyvavimą piešinių ir stendų konkurse „Už gyvenimą be tabako“. Mokiniams renginys paliko daug gerų įspūdžių.

Socialinė pedagogė Rita Bučienė

4 Atsakymai į “„Vyturiukai“ siekia augti sveiki”

 1. Nepažįstamasis parašė:

  Nekalbėkite, jeigu nieko nežinote… Nešmeižkite GERO žmogaus… Čia ne Jūs esate teisėjai… Turbūt turite daug papildomo laiko čia neigiamai komentuojantys… Geriau neskleiskikite savo neteisingų erezijų… Gyvenkite savo gyvenimą… Esate per daug pikti, pavydūs, agresyvūs ir įžūlūs žmonės… Jeigu Jums nesiseka savo gyvenime, tai malonėkite negyventi kitų žmonių gyvenimų, nešmeižkite, nes tik parodote savo silpnumą… GĖDA… GĖDA… GĖDA… Jums dar toli gražu, kol pasieksite gyvenime tiek, kiek pasiekė savo protu ir darbštumu ši mokyklos direktorė…. O Jums linkime Rasa kuo nuoširdžiausios stiprybės ir nekreipti dėmesio į tuščiažodžiavimus… MES visi už Jus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Apie tą direktore net nenoris ir girdėti,,kaip švietimo skr. vedėjas leidžia ir dirbt dar ,gal ir laikinai ,bet vistiek.Matosi kad visa afera surišta viena grandine ir dar su savivaldybe.Vaikšto lūpas paūtusi kaip niekur nieko, atseit prieš rinkimus nori jai pakenkti,oi oi… mūsų rajono tvarka ir teisingumas.

 3. svetima parašė:

  Gražu skaityti ir matyti,kad Vyturelio mokykla toliau gyvena ,kad mokytojos dirba ir stengiasi,kad vaikai tobulėtų, gautų viską,kas padėtų jiems ateityje…geros ir turiningos vasaros mokiniams ir mokytojoms.

 4. Sveikuolis parašė:

  Šaunuolė direktorė, laikino sulaikymo įzoliatoriuje praleistas laikas nenuėjo veltui. Įgavo patirties, kad negalima rūkyti, vogti, kombinuoti ir štai jau dalinasi patrirtimi su mokytojais, mokiniais. Mažai palaikė, reikėjo bent mėnesėlį palaikyti, tada jau pilnai įgytų zekų patirties. Bet dar nepabaiga, tikriausia bus progos pasitobulinti. Sekmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto