Ypatingas dėmesys – eismo saugumui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo pirmadienio visoje Lietuvoje policijos pareigūnai dešimt dienų vykdo vairuotojų blaivumo kontrolę. Reidai suintensyvėjo ir Mažeikių rajone.

});

Sulaiko neblaivius dviratininkus

Pirmadienį prasidėjo ir iki birželio 26 dienos tęsis Lietuvos policijos visoje šalyje vykdoma sustiprinta vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir greičio kontrolė. Jos metu atidžiau nei įprasta stebimi eismo dalyviai, siekiama išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Iki ketvirtadienio Mažeikių rajone neblaivių automobilių vairuotojų nebuvo sulaikyta. Tačiau, kaip pažymėjo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, beveik kasdien kelionę teko nutraukti bent vienam neblaiviam dviratininkui. Antradienį sulaikytas dviratininkas, kuris į alkoholio tikrintuvą įpūtė net 2,80 promilės, už tai jam gresia bauda nuo 150 iki 200 eurų. 

Kontrolė vyks nepertraukiamai

Penktadienį ne tik Lietuvoje ir Mažeikių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto