Žalia šviesa – naujai pramogai

Mažeikiškiai baiminasi, kad aikštelėje prasidėjus pasivažinėjimams kartingais, dėl keliamo triukšmo nebebus galima atsidaryti butų langų. Nuotr. iš UAB „Pajūrio kartingai“ archyvo

Mažeikiuose paskutines dvi savaites netyla diskusijos dėl Pavenčių gatvėje esančios automobilių aikštelės išnuomojimo pramogoms – pasivažinėjimams kartingais. Šalia šios aikštelės gyvenantys mažeikiškiai tam priešinasi, nes bijo, kad bus skleidžiamas didžiulis triukšmas.
Kiti mažeikiškiai tokiai naujai pramogai mieste pritaria – nes jaunimas esą iki šiol neturi tinkamo užimtumo. Karštos diskusijos dėl aikštelės nuomos persikėlė ir į Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdį. Po visų pasisakymų „už“ ir „prieš“ politikai UAB „Pajūrio kartingai“ verslui įjungė žalią šviesą.
Aikštelė Pavenčių gatvėje verslininkams išnuomota penkiems mėnesiams už 191 euro mokestį per mėnesį.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “Žalia šviesa – naujai pramogai”

 1. Paulius parašė:

  Kas skundžiasi dėl triuksmo- keistuoliai.Ir taip Prie gatvės gyvenat o tos pramogos vyks ne ištisus metus ir ne naktimis taigi atsipalaiduokit ir dziaukites gyvenimu.O ar prie Tenio buvo geriau tai dar reikia laiko – pamatysime.

 2. taigi parašė:

  Laukiu nesulaukiu šios pramogos.

 3. Vytautas to pliusui parašė:

  „pinigai išvažiuos į pajūrį“,bet paslaugą ir patirtą malonumą gaus tai mažeikiečiai arba kodėl neverkiat,kad pinigai išvažiuoja na tarkim į Turkijos kurortus,Palangą,Šventają ir pan.

 4. Sodu gatves giventojei parašė:

  Mes protestojam, nes del truksmo mes net langu atidariti negalesim karzta vasaros dena. Atejo nauja valdze ir prasidejo nesamones. Va pre Teno buvo simta kartu gereu. Nebuvo nesamonu neleido zmogus visokems klasterems kurtis kur tik medzus kerta o pelna ponai pasiema. Tik veno pazado Tenis neiztesejo jis zadejo mums pasalpas padidinti.

 5. svarbiausiai ,kad būtų daugiau pliusų parašė:

  bet aš matau daug minusų: pinigai išvažiuos į pajūrį,o ir 191 eur už mėn super verslo pritraukimas į Mažeikius. Tiek to .

 6. Jonas parašė:

  Dar niekas negirdėjo tų kartingų važiuojančių,o ale žinovai jau trūbija.ui ui ui a ja jai dangus griūva.Nuvažiuokit į Šiaulius,Klaipėdą ir ištempę ausis įsiklausykit…..gal ką nors išgirsite,nes jie aprūpinti paprasto motorolerio varikliu

 7. Robertas parašė:

  Klaipėdoje yra prie Akropolio ir jokio triūkšmo nesigirdi….

 8. Mantas parašė:

  tokios pramogos jaunimui gal ir reikia, bet vieta tikrai parinkta netinkama. kodėl to triukšmo negalima buvo įkurdinti didžiulėje aikštėje prie stadiono?

 9. vietinis parašė:

  Puiki proga bus jaunimui lavinti vairavimo subtilybes.Iki šiol aikštelė tarnavo kaip jaunimo susirinkimo vieta,beje pusė jos dar liko.Kiek likdavo šiukšlių iš po susirinkimo kaip pas kokius nevaleikas ir neklauskit.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto