Žaliųjų rodyklių rokiruotėms išleista šimtas eurų

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Papildomų lentelių su žaliomis rodyklėmis prie šviesoforų „odisėja“ Mažeikiuose kol kas baigta – jos sugrąžintos, apie tai informuota Susisiekimo ministerija.

Dar praėjusių metų paskutinę dieną, vykdant Vyriausybės nutarimą, devyniolika tokių lentelių, kurios buvo prie mieste esančių šviesoforų, buvo nuimtos. Atšaukus šį sprendimą, visos jos trečiąją sausio savaitę vėl buvo pritvirtintos tose pačiose vietose.
Gyventojai replikuoja, kad tokiais neatsakingais veiksmais taškomos biudžeto lėšos. Jie pageidavo, kad būtų paviešinta, kiek tam išleista pinigų.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Šimkūnas informavo, kad žaliųjų rodyklių nuėmimo ir pritvirtinimo darbai buvo vykdomi pagal su UAB „Gatas“ sudarytą sutartį „Mažeikių rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų eismo saugumo priemonių įrengimo, pakeitimo ir priežiūros darbai“.
„Vieno kelio ženklo demontavimas kainavo 1,50 euro plius PVM, iš viso 1,82 euro, vieno kelio ženklo sumontavimas kainavo 3 eurus plius PVM, iš viso 3,63 euro. Visi šie darbai iš viso kainavo 103,55 eurus“, – išaiškino vedėjo pavaduotojas.
Apie rodyklių grąžinimą buvo informuotas Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto