„Žemaitijos“ komanda – šalies čempionato nugalėtoja

Židikų „Žemaitijos“ komanda – svarsčių kilnojimo ilgo ciklo čempionato nugalėtoja. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmosiose realiose, o ne nuotolinėse svarsčių kilnojimo varžybose puikiai pasirodė Židikų atstovai, susibūrę į „Žemaitijos“ komandą, – iškovota pirmoji vieta.

Kuršėnuose vyko Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionatas, kuriame buvo varžomasi visose amžiaus grupėse – nuo jaunučių iki suaugusiųjų. Visi Židikų atstovai grįžo su apdovanojimais. Pirmą kartą lengviausioje jaunučių (iki 16 metų) svorio kategorijoje buvo rungtyniaujama 8 kilogramų svarsčiu, čia pirmą vietą iškovojo Stivens Pabrėža. Jaunučių grupėje pasižymėjo dar du židikiškiai: Armandas Mylė svorio kategorijoje per 68 kg, keliant 16 kg svarstį, užėmė antrąją vietą, Egidijus Geryba – trečiąją.
Jaunių (iki 18 metų) grupėje čempionu savo svorio kategorijoje tapo Tomas Igaris, antrąsias vietas pelnė Deividas Šukys ir Titas Žvirždinas, jaunimo (iki 21 metų) grupėje antras liko Mantas Ramonas, kuris varžėsi, keldamas 24 kg svarstį. Dar dvi pirmąsias vietas „Žemaitijos“ komandai iškovojo merginų grupėje rungtyniavusios Violeta Liegytė ir Akvilė Šonaitė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.