„Žemaitijos ralyje“ – mažeikiškių technikos gedimai

Iš antrojo automobilių ralio čempionato etapo Justo Tamašausko ir Algirdo Pranckūno ekipažas pasitraukė po penkių greičio ruožų. Nuotr. iš ORLEN Lietuva Rally archyvo

Antrasis Lietuvos automobilių sporto ralio čempionato etapas ne itin sėkmingai susiklostė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ lenktynininkams – trys iš keturių ekipažų pasitraukė iš važiavimų.

});

Iškrito vienas po kito

Antrasis automobilių ralio čempionato etapas – dvylikos greičio ruožų „Žemaitijos ralis“ vyko  Kelmės apylinkėse. Dalyvauti jame užsiregistravo apie 70 ekipažų, tarp jų – ir keturi iš mūsų rajono.   

Etapas sėkmingas buvo tik Mariui Vėgėlei ir Gediminui Saudargui, kurie važiavo „Mitsubishi Lancer“ automobiliu: savo klasėje jie iškovojo trečią, o bendroje įskaitoje – aštuntą vietą.

Jau vykstant į starto pozicijas, gedimą patyrė automobilio „Škoda Fabia“, kuriuo važiavo Linas Vaškys ir Laurynas Paškevičius, variklis, ir lenktynių šis ekipažas net nepradėjo. Po penkių greičio ruožų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto