Žemaitijos žvejai atidarė varžybų sezoną

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš Žemaitijos sportinės žūklės lygos archyvo

Pirmasis Žemaitijos sportinės žūklės spiningavimo čempionato etapas pažymėtas rekordiniu dalyvių skaičiumi ir žvejų klubo „Žemalė“ puikiu pasirodymu.

Susirinko rekordinis skaičius

Į pirmąjį Žemaitijos sportinės žūklės spiningavimo čempionato „Fishon“ taurei laimėti etapą, kuris vyko Balskų tvenkinyje Tauragės rajone, susirinko 10 komandų iš Šilutės, Jurbarko, Tauragės, Telšių, Klaipėdos, Šiaulių ir Mažeikių žvejų klubų.

Etapas vyko

Pergalę lėmė daug faktorių

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content