
Pirmasis Žemaitijos sportinės žūklės spiningavimo čempionato etapas pažymėtas rekordiniu dalyvių skaičiumi ir žvejų klubo „Žemalė“ puikiu pasirodymu.
Susirinko rekordinis skaičius
Į pirmąjį Žemaitijos sportinės žūklės spiningavimo čempionato „Fishon“ taurei laimėti etapą, kuris vyko Balskų tvenkinyje Tauragės rajone, susirinko 10 komandų iš Šilutės, Jurbarko, Tauragės, Telšių, Klaipėdos, Šiaulių ir Mažeikių žvejų klubų.
Etapas vyko
Pergalę lėmė daug faktorių
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu