Žemę iš miego budino tranki kapelų muzika

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=615 template=caption]Sekmadienį Savivaldybės kultūros centrą drebino muzika ir dainos – čia šurmuliavo tradicinė kapelų šventė „Išbudinkim žemę iš miego“. Šiuo koncertu užbaigti rajone vykę Žemės dienų renginiai. Šventės scenoje pasirodė dešimt liaudiškos muzikos kolektyvų iš Mažeikių ir iš kaimyninių rajonų – Akmenės, Telšių.

Šventę vedę Varnas ir Gėlė į sceną kvietė atlikėjus iš Mažeikių, Sedos, Tirkšlių, Viekšnių, Urvikių, taip pat svečius –  Akmenės rajono Ventos kultūros namų kaimo kapelą „Už kūtės“, vadovaujamą Laimono Grigo, bei Telšių rajono Ryškėnų kultūros centro kaimo kapelą „Judrė“ ir jų vadovą Martyną Miliauską.
Ilgametė šio renginio organizatorė, trijų šventėje pasirodžiusių kolektyvų vadovė Genovaita Jomantienė džiaugėsi, kad po metų pertraukos Kultūros centre, žadindama Žemę prisikelti, vėl griaudėjo kapelų muzika ir susirinko mažeikiškių geri draugai.
„Gaila tik vieno, kad dėl Kultūros centro didžiosios salės renovacijos šventę teko perkelti į mažąją – čia mažiau erdvės muzikantams, į šventę nepateko visi norintys žiūrovai – dėl vietų trūkumo jų skaičių teko riboti“, – apgailestavo G. Jomantienė.

Plačiau apie kapelų šventę skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Žemę iš miego budino tranki kapelų muzika”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Gaila, kad istorijos nebeprisimenam.. kelintoji šventė ir kaip atsirado, o istorijos nesuklastosi…

  2. buvom parašė:

    matem. Labai patiko kolektyvu nuosirdumas.Nera ko isskirti , bet Ukrinu jaunajam dainininkui noris palinketi dainininko ateities.
    O Vieksniams kaip pasiseke tureti toki vaikina!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*