Žemės meno kūrėjai paįvairino ir papuošė mažeikiškių rudenį

Autorės nuotr.

Penktadienį Mažeikių Senamiesčio parke oficialiai atidaryta Žemės ir aplinkos meno paroda „Gamtoje iš gamtos“. Šis nevyriausybinės organizacijos „Mano namai“ atstovų organizuojamas renginys vyksta septintą rudenį iš eilės.

});

Ir parodoje savo kūrinius eksponuojančių organizacijų atstovai, ir mažeikiškiai, užklystantys į parką pasivaikščioti, pasigėrėti rudeniu bei iš gamtinių medžiagų padarytomis kompozicijomis, instaliacijomis, linki, kad tradicija rengti tokias parodas neišnyktų.

Kūrė ir parke, ir namie

Įvairiose parko erdvėse dar praėjusios savaitės viduryje pradėta statyti, komponuoti įvairias instaliacijas. Žemės meno kūrėjais pavadinti žmonės stengėsi įrodyti, kad grožį, netikėtą meninį atradimą galima suformuoti iš to, kas užaugo gamtoje. Dalį darbų ar jų dalių mažeikiškiai, kiti parodoje dalyvavę asmenys sukūrė namie ar įstaigose – mokyklose, lopšeliuose-darželiuose – ir tik paskui, atvežę į parką, tuos darbus „įkurdino“. Dalis jų plušėjo pačiame parke, o parko lankytojai, kuriems buvo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto