Žibutės Renave: renginį kūrė organizatoriai, reginį – gamta

Šeštadienį Renavo dvaro sodybos šeimininkai visus sukvietė į jubiliejinę dešimtąją Žibučių žydėjimo šventę.
Pasak organizatorių, jie džiaugėsi galėdami pirmi mažeikiškius išvilioti į gamtą ir sulaukę didelio svečių būrio.

});

Šventės dalyviai

Žibutėmis mėlynuojantys dvaro sodybos ir parko šlaitai sulaukė apie pusantro tūkstančio svečių dėmesio, o Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Griaustinis“ (vadovas Kęstutis Dvaržeckis), Moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ šokėjos (vadovė Ramutė Plonienė), grupės „Dar“, „Bičiuliai“ ir „Lietuvaičiai“ – šventės dalyvių aplodismentų ir geros nuotaikos.

Renginys prasidėjo Markučių dvaro muziejaus lauko parodos „Lietuvos kultūros paveldas: Markučių dvaras“ atidarymu, ją pristatė muziejininkės Ana Marija Mackevič ir Miglė Mikulėnaitė.
Vaikams ir suaugusiesiems buvo siūlomos įvairios veiklos, smagūs užsiėmimai, vyko margučių ridenimo čempionatas. Prekeiviai siūlė įsigyti įvairių gaminių ir skanėstų.

Organizatoriai „Santarvei“ sakė, kad mažeikiškiams skirta šventė metams bėgant išpopuliarėjo, į Renavą renkasi svečiai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto