Židikų biblioteka gavo vertingų dovanų

Biblioteka gavo religinio, mokslinio turinio knygų bei grožinės literatūros leidinių. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viešosios bibliotekos Židikų filialo knygų fondas pasipildė dovanotomis knygomis. Dovanotojai bibliotekai skyrė beveik keturias dešimtis tvarkingų ir beveik naujų knygų.

Tai pastarųjų dešimties metų leidiniai, didžioji dalis – knygos, kurių biblioteka iki šiol neturėjo.
Iš savo asmeninės bibliotekėlės religinio turinio knygų dovanojo Židikų klebonas Egidijus Jurgelevičius, buvęs Židikų klebonas Romualdas Žulpa. Biomedicinos mokslų daktaras, docentas Jurgis Stašaitis, skaitytojos Cicilija Dauginienė ir Daiva Bružienė bibliotekos fondą praturtino mokslinės ir grožinės literatūros leidiniais.
Židikų filialo vyriausioji bibliotekininkė Regina Valantytė visiems nuoširdžiai dėkinga už dovanotas knygas, kurios įsiliejo į beveik 8 tūkst. egzempliorių bibliotekos literatūros fondą.
Šiais sunkiais laikais, kai per metus iš Viešosios bibliotekos knygų komplektavimo skyriaus Židikų filialas tegavo 186 naujas knygas, dovanota literatūra bibliotekai labai reikalinga ir brangi.
Pasak R. Valantytės, C. Dauginienė ir kitąmet pažadėjo dar kartą peržiūrėti savo asmeninę bibliotekėlę, atrinkti ir dovanoti grožinės literatūros knygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto