Židikų gimnazijoje apsilankė svečiai iš Švedijos

Autorės nuotr.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos bendruomenę ir Švedijos Kristianstado miesto švedų-lietuvių bendruomenę bei Kristianstado Ahus miestelio „Lions“ klubą draugystė sieja jau 25 metus.
Praėjusią savaitę gimnazijoje lankėsi abiejų Švedijos organizacijų atstovai, norėję susitikti ir pabendrauti su gimnazijos vadovais, pamatyti, kokie darbai įgyvendinti mokinių bendrabutyje, aptarti tolesnes veiklas.
Prisijungti prie šio susitikimo, aplankyti gimnaziją buvo pakviestos ir Mažeikių moterų „Lions“ klubo narės.

});

Lankėsi jau daug kartų

Į Židikus svečiai iš Švedijos atvyko sunkvežimiuku. Švedų-lietuvių bendruomenės narys Nocke Calquist ir Ahus miestelio „Lions“ klubo narys Gioran Knutsson, prieš tai Šiauliuose aplankę globojamas organizacijas, trumpam užsuko ir į Židikus. Po šios viešnagės jie išvyko į Šventąją, į švedų finansuojamą lietuvių bei ukrainiečių vaikų vasaros stovyklą, kurioje ilsėjosi ir pramogavo 50 stovyklautojų.
„Ši visuomeninė veikla nėra apmokama. Turiu minty, kad mes, priklausantieji Švedijos lietuvių bendruomenei, negauname...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto