Židikų gimnazijoje – jubiliejinis šurmulys

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=707 template=caption]Ketvirtadienį Židikų miestelyje vyko didelis sujudimas – Mažeikių rajone seniausia laikoma Marijos Pečkauskaitės gimnazija šventė 150-ies metų jubiliejų.

Pasidžiaugti šia garbinga švente, pavartyti šios mokslo šventovės istorijos albumą į gimnaziją iš visos Lietuvos kampelių suvažiavo buvę mokyklos darbuotojai ir mokiniai, sulaukta ir nemažai svečių.
Pirmasis jubiliejinis akordas – šv. Mišios už gyvus ir Anapilin išėjusius gimnazijos mokytojus ir mokinius Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.
Gimnazijos salė vos sutalpino visus, susirinkusius į šventinį minėjimą „Istorinių etiudų aidai“.
Gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė paskelbė mokinių šiais metais devynioliktą kartą išrinktą Marijos Pečkauskaitės idealų siekiančią mergaitę: ja tapo Deimantė Stankutė.
Jubiliejinis susiėjimas tuo nesibaigė: po oficialiosios šventės dalies pabendrauti susitiko buvę bendradarbiai ir mokiniai.

2 Atsakymai į “Židikų gimnazijoje – jubiliejinis šurmulys”

  1. antana parašė:

    aciu organizatoriam,kad jubilieju mylimos mokyklos paskelbe darbo diena, man atrodo jog norinciu aplankyti mylima mokykla buvo ir daugiau, bet deja nevisi galejo, labai gaila…..

  2. Buvusi mokinė parašė:

    Tie, kas Židikuose nesimokė, niekada nesugebės pajusti tos tvyrančios auros šioje gimnazijoje. Aš apdovanota visam gyvenimui, nes esu ir būsiu šios mokyklos dalelė!
    “Auk, mokykla, ir gyvuok / Vis naujom kartom klestėk. / Aukuru liepsnok širdy / Žemaitijos pakrašty”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*