Židikų gimnazijos direktorė – kandidatė į metų gimnazijos vadovo nominaciją

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Spalio pabaigoje Marijampolėje vyks Lietuvos švietimo vadovų forumas. Jo metu organizatoriai apdovanos šalies švietimo įstaigų vadovus septyniose nominacijose.
Tarp kandidatų į vieną iš nominacijų – ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos direktorė yra kandidatė į Metų gimnazijos vadovo nominaciją.
Direktorė savo vadovaujamoje gimnazijoje puoselėja altruistines, krikščioniškas, bendražmogiškas vertybes, pagrįstas rašytojos M. Pečkauskaitės idėjomis. Direktorės iniciatyva mokykloje įrengta 3D klasė, jaunesnių klasių mokiniams – „Išmaniosios grindys“. Daugiau nei 20 metų, pasibaigus mokslo metams, rengiama vaikų vasaros meno stovykla „Atgaja“. Direktorės iniciatyva gimnazijoje 22 metus gyvuoja tradicija kasmet rinkti ir nominuoti mergaitę, siekiančią rašytojos Marijos Pečkauskaitės idealo.
Židikų gimnazijos direktorė savo pedagoginėje ir vadybinėje veikloje vadovaujasi M. Pečkauskaitės filosofine nuostata „Kilti ir kelti“.
Visą šią savaitę, iki spalio 20 dienos, interneto svetainėje www.svietimojungtys.lt galima atiduoti savo balsą už kandidatus į nominacijas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Židikų gimnazijos direktorė – kandidatė į metų gimnazijos vadovo nominaciją”

 1. Regina parašė:

  Pasidžiaukim ir palinkėkim direktorei išlaikyti ir vystyti inteligencijos centrą kaimo vietovėje, nes ne visiems tai pasiseka.

 2. Tiesa parašė:

  Dirba tikrai visas kolektyvas. Bet jį surenka ir organizuoja direktorė. Pritariu kad kolektyvas taip pat nuostabus, darbštus, kūrybingas ir sugeba sudominti vaikus kūrybai, sportui ir padeda auginti gerus žmones. Ačiū visiems. Bet jei laimės direktorė – laimės visa gimnazija

 3. nuomonė parašė:

  Dirba kolektyvas,o visi nuopelnai direktoriams…

 4. Šaunu parašė:

  Tikrai direktorė verta nominacijos. Pagaliau kažkas pastebėjo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto