Židikų vaistinę nutarta uždaryti

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas nutarė siūlyti steigėjui likviduoti nuostolingai dirbančią Židikų vaistinę.
Židikiškiai dėl šito neturėtų sunerimti – vaistų jie galės nusipirkti medicinos punkte.
Savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas, tvirtindamas finansinio audito ataskaitas, atkreipė dėmesį į Židikų vaistinės sudėtingą finansinę padėtį. Buvo nutarta klausimo sprendimą perduoti Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetui.
Politikai, aiškindamiesi Židikų vaistinės problemas, pastebėjo, kad pastaraisiais metais šios Savivaldybės įstaigos skolos vis didėja. Pavyzdžiui, praėjusius metus įstaiga baigė turėdama penkiolika tūkstančių litų nuostolio. Palyginti su ankstesniais metais, jis šoktelėjo beveik dvigubai.
Vaistinės darbuotojų teigimu, dirbti pelningai esą labai sudėtinga, nes nuo receptinių vaistų lieka mažas antkainis, o kitų vaistų vietos vaistinėje žmonės perka nedaug. Nemažai židikiškių dirba mieste arba Mažeikiuose lankosi kitais reikalais, ten dažniausiai ir apsirūpina vaistais. Tuo labiau kad miesto vaistinėse, skirtingai nuo Židikų, galima rasti įvairių akcijų.

Apie tai, kaip židikiškiai bus aprūpinami vaistais, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Židikų vaistinę nutarta uždaryti”

  1. Saulius parašė:

    Aš tai vaistinėje perku tik adekolonus, praskiedžiu su alumi ir dedu į skrandį. pigu ir sveika. mano draugeliai ir taip visi daro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto