Židikuose „besiilsintis“ reaktorius sulaukia didžiulio smalsuolių dėmesio

Autorės nuotr.

Prieš beveik dvi savaites, rugpjūčio 5-osios naktį, prasidėjo didžiulio reaktoriaus, reikalingo „ORLEN Lietuva“ statomam įrenginiui, kelionė iš Klaipėdos į Juodeikius.

Ankstų ketvirtadienio rytą įveikęs didžiąją dalį kelio ir pasiekęs Židikų autobusų stotelę, krovinys sustojo ilgesnei techninei pertraukai. Jis sulaukė didžiulio smalsuolių dėmesio.

Trečiadienį viešojoje erdvėje buvo išplatinta informacija, kad dėl aukštos oro temperatūros ir įkaitusio asfalto milžiniško reaktoriaus kelionė į „ORLEN Lietuva“ valdomą gamyklą ilgėja ir jis į vietą bus atvežtas rugpjūčio 21 d. (Pagal planus, reaktorius Juodeikius turėjo pasiekti šiandien, rugpjūčio 18 d.)

Trečiadienio vakarą ir naktį Mažeikių rajono ribas pasiekusį reaktorių pasitiko ir lydėjo daug Skuodo, Mažeikių rajonų gyventojų. Dar daugiau žmonių jo apžiūrėti atvyko ketvirtadienį.

Daugelis tikino, kad nuotraukose reaktorius atrodė mažesnis, nei yra iš tikrųjų. Kiti skaičiavo jį vežančio vilkiko ratus, treti atkreipė dėmesį į tai, kaip Židikuose pasiruošta didžiulio krovinio gabenimui. Didžioji dalis smalsuolių nepraleido progos įamžinti reaktoriaus savo nuotraukose ar nufilmuoti.

Rajono gyventojai ir svečiai šį išskirtinį krovinį galės apžiūrėti iki pat sekmadienio ryto.

Rugpjūčio 20–21 dienomis, šviesiuoju paros metu, reaktorius bus vežamas Ritinės, Pikelių link – iki Juodeikių kaime įsikūrusios naftos perdirbimo produktų gamyklos.

5 Atsakymai į “Židikuose „besiilsintis“ reaktorius sulaukia didžiulio smalsuolių dėmesio”

 1. Zoselė parašė:

  Šiaip jau avinai ir tatuirotos ožkos vaikšto kur nori
  Žemaičiai gerbia kitus.

 2. Pranas parašė:

  Koks bus smalsumas, kad kiekvienas susimokes uz sita vamzdžio gabala per kuro kaina , butu naivu galvoti ,kad neteks visiems uz ji susimoket

 3. Neavarbu parašė:

  Atsiprasau. Tai dabar žmones nebegali vaikscioti žole. Jus nebejuokaukit kur žmones nori ten ir eina…

 4. Zoselė parašė:

  Gana įspūdingai atrodo.židikiškių vietoje aš iš kėkvieno smalsuolio imčiau po 1€. už žolės mindymą ir šiukšlinimą.

  1. Zoselei parašė:

   Zosele turbut vegetare busi ir tavo maista smalsuoliai isminde. Atvaziuok pas mane, hektaras nesienautos pievos yra, pasirupinsi maisto atsargomis ziemai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto