Žiema nesustabdė greičio mėgėjų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors žiemą skundžiamės sunkiomis eismo sąlygomis, slidžiais keliais, tačiau greičio pedalą paspausti sugebame – nuo metų pradžios rajono kelių policijos poskyryje susikaupė beveik keturi šimtai pranešimų apie Mažeikiuose registruotų transporto priemonių visoje šalyje viršytą greitį.

Nors Mažeikių kelių policijos poskyrio sausio mėnesio statistika skelbia, kad per pirmąjį šių metų mėnesį už greičio viršijimą nubausta tik šešiolika pažeidėjų, iš tikrųjų tai tėra tik maža dalis mažeikiškių padarytų tokio pobūdžio Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
Kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas informavo, kad sausio mėnesį gautas net 181 pranešimas apie tai, kad transporto priemonės, registruotos mūsų rajone, viršijo leistiną važiavimo greitį.
„Iki antradienio yra susikaupę apie keturis šimtus pranešimų dėl greičio viršijimo. Tad tegul nenustemba sulaukę kvietimo atvykti į rajono kelių policijos poskyrį tie, kurie greitį viršijo ir tai buvo užfiksuota dar praėjusių metų lapkritį ir gruodį – jiems bus skirta nuobauda už padarytą pažeidimą“, – teigė pareigūnas.

Plačiau apie pažeidėjus ir gresiančias baudas – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Žiema nesustabdė greičio mėgėjų”

  1. durns klausims parašė:

    nebijok nebaus, gali drasiai varyt per greicio matuoklius po viena ir du kartus, tegausi tik viena bauda pabandyk sakau :) jokio skirtumo kad baudos galioja 6men tas px sakau pravaziuok svarbu kai pamatai greiciau patuokli paspausti gaza kuo daugiau

  2. Klausimas. parašė:

    Gerai jeigu dabar mane nubaus dekim uz lapkriti,bet po to pareis vrel uz gruodi, ar sausi.. baudos, tai visas ir moketi baudas? jei dekim as gabes baufa pasimokau… tai kaip gali bausti vel uz seniau ivykdyta pazeidima?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto