Žiemos pramogos Mažeikiuose apsiėjo be incidentų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Žiemos malonumais praėjusį savaitgalį mūsų rajono gyventojai mėgavosi atsakingai – medikams iškvietimų nepagausėjo, policijos pareigūnai mažeikiškiams tik priminė apie karantino reikalavimus.

Traumų neužregistravo

Praėjusį savaitgalį paspaudęs šaltukas šiek tiek „apramino“ žiemos malonumų pasiilgusių mažeikiškių azartą – jeigu ankstesnį savaitgalį greitosios medicinos pagalbos tarnybos įsikišimo prireikė keturiems traumas patyrusiems vaikams, šį savaitgalį traumų, susijusių su laisvalaikio praleidimu gamtoje, Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centras neužregistravo.
Policija savaitgalį stebėjo populiariausias mažeikiškių laisvalaikio praleidimo vietas, žmonėms buvo ne kartą priminta apie reikalavimą nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo.
Pareigūnai mažeikiškių, visų rajono gyventojų prašo rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsaugos kaukių ir laikytis saugaus atstumo, saugoti save ir savo šeimos narius.

Nubausta dešimt pažeidėjų

Kaip „Santarvę“ informavo Mažeikių rajono policijos komisariate, praėjusią savaitę į rajoną buvo neįleisti 26 transporto priemonėmis vykę kitų savivaldybių gyventojai. Dar dešimčiai tokių pažeidėjų buvo surašyti administraciniai protokolai, kiekvienam skirta po 250 eurų bauda.
„Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas iki sausio 31-osios. Pirmadienį sudarinėjome planus šios savaitės budėjimams. Vyriausybės reikalavimus būtina vykdyti, todėl ir šią savaitę rajono keliuose vairuotojai gali būti netikėtai patikrinti – kur važiuoja, ar nepažeidžia judėjimo ribojimų“, – informavo Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Praėjusį savaitgalį tokie policijos patikrinimai vyko ne tik Mažeikiuose, bet ir Palnosuose, Židikuose, prie Viekšnių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto