Žiemos sezone – tik pergalės

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mūsų rajono lengvaatletė Milda Zubavičienė tarptautiniame veteranų turnyre Latvijoje pelnė dvi pergales.

Naujame Valmieros manieže vyko Latvijos sporto veteranų sąjungos 59-ųjų sporto žaidynių lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybos, kuriose varžėsi ir devyni mūsų šalies atstovai. Tarp geriausiųjų buvo M. Zubavičienė, iškovojusi dvi pirmąsias vietas: 200 metrų bėgime (27,87 s) ir 800 metrų distancijoje, kurią įveikė per 2,28,79 min.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

3 Atsakymai į “Žiemos sezone – tik pergalės”

  1. zosė parašė:

    čia paksinių biznis, patys dalyvauja kažkokiose veteranų varžybėlėse, patys Tarybos nariai pasiskiria sporto tarybą, patys išsidalina premijas, pavardes žinote…

  2. siaip parašė:

    Lietuvos lengvosios atletikos federacijos reikėtų užklausti, ar buvo varžybų dalyvavimo paraiškoje nurodyta kaip trenerė pati milda. Kad nesivadovauja komisija jokiais nuostatais. Dėl premijų skyrimo sportininkams ir treneriams tvarkos aprašo 26 punkte ,,Už individualios sporto šakos sportininko paruošimą treneriui skiriama 50 procentų sportininko gautos premijos… Komandinių sporto šakų varžybų treneriams skiriama vieno komandos sportininko dydžio premija.“ Suprantu, kad sporto specialistė rrr nesugeba parengti dokumentų, bet negi nėra normalių žmonių sporto taryboje, švietimo …komitete, pagaliau taryboje? Tvarkietė vicemerė turėtų skirti individualias sporto šakas nuo komandinių (futbolas, krepšinis?). Aprašo 27 punkte – ,,už rezultatus, pasiektus technikos sporto šakų … premijos skiriamos tik sportininkams“. O kaip motokrosas – techninė sporto šaka?

  3. man negaila, bet gėda parašė:

    premijas pati komisijoj skirsto ir gauna kaip dalyvavusi suaugusiųjų varžybose, o dalyvauja veteranų (kartu su savimi-trenere). Pagal mazeikiai.lt pateiktą aprašą premijų dydis kai kada gali skirtis net kelis kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto