„Žilvičio“ darželinukai uždegė adventinę ugnelę

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis“ „Boružiukų“ grupės vaikai ir auklėtojos sukvietė tėvelius ir senelius į adventinę vakaronę „Uždekime ugnelę…“.
Vakaronėje veiklos turėjo tiek didelis, tiek mažas – šoko, dainavo, būrėsi.

Dalyvavo visi

Vakaronei prasidėjus, tautiniais drabužiais pasipuošę vaikai uždegė žvakelę ir sakydami linkėjimus ja papuošė didžiulį adventinį vainiką. Priešmokyklinukai vainiką dar apkaišė saldainiais, žaisliukais ir vaisiais. Buvo uždegtos ir dvi adventinės žvakės, simbolizuojančios antrąją advento savaitę.
Vakaronės metu veiklos užteko tiek dideliems, tiek mažiems. Vaikai dainavo lietuvių liaudies dainas ir žaidė žaidimus, į kuriuos buvo įtraukti ir svečiai – tėveliai bei seneliai.
Susirinkusieji suko galvas, mindami mįsles, o gudriausieji buvo pamaloninti skaniais prizais.

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Kiti metai bus įdomūs

Didžiulio vaikų susidomėjimo sulaukė auklėtojų paruošti burtai: su šiaudais, žiedu, batais ir kitais daiktais. Priešmokyklinukai labai džiaugėsi, sužinoję, kad burtai jiems lėmė, jog ateinantys metai bus laimingi, kupini naujovių, kelionių ir nuotykių. Tik kai kuriuos gali aplankyti ligos, bet ir tai nedidelės, tokios, kaip sloga…
Po vakaronės jos dalyviai neskubėjo skirstytis, aptarė tai, ką matė ir jautė. O išeidami vienas kitam palinkėjo ramių ir šiltų artėjančių šv. Kūčių, Kalėdų bei Naujųjų metų.

One Reply to “„Žilvičio“ darželinukai uždegė adventinę ugnelę”

  1. nu vuo parašė:

    nereik ne Karbauske ,praita savaite Gintarele vaką su tautines drabužes ruodės ,dabar Žlivyče vaką su tautines drabužes Pasiruoda ,kad Karbauskis ne pėrms sugalvuoje vakus aprėdyti,nereik ne Statkevičiaus prašyti ,visi drabužę graži. Gal tėi daržele Karbauske paramuos prašyti. Poike dėr tuos aiklėtuojas, prigalvuo visokių joukų su tas vakas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto