„Žilvitis“ pasitiko keturiasdešimtąjį savo gimtadienį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=736 template=caption]Viena seniausių ikimokyklinių įstaigų mieste – lopšelis-darželis „Žilvitis“ šventė keturiasdešimtąjį gimtadienį. Visą savaitę čia vyko įvairūs renginiai vaikams, jų tėveliams ir svečiams. Kaip ir turi būti per gimtadienį, kasdien vaikai sulaukdavo kokios nors staigmenos.  

Prieš keturiasdešimtį metų ramioje ir saugioje miesto dalyje duris atvėręs lopšelis-darželis „Žilvitis“ šiuo metu yra šiuolaikiška, moderni ugdymo įstaiga, siekianti užtikrinti vaiko sėkmę, teikianti kryptingą meninį ugdymą, puoselėjanti etnokultūrą bei sveikatos stiprinimą.
„Mes stengiamės plėtoti ugdymo, regos korekcijos ir socialinės reabilitacijos paslaugas. Mūsų darželis – vienintelė įstaiga rajone, ugdanti vaikus su įvairiais regėjimo sutrikimais. Savo jubiliejinį gimtadienį pasitikome kupini ne tik gražių prisiminimų apie nuveiktus darbus, čia dirbusius žmones, bet ir turintys planų ateičiai – kaip teigė humanistinės pedagogikos propaguotojas Šalva  Amonašvilis, norime „tobulinti vaiko gyvenimą pačiu gyvenimu…“ – akcentavo trisdešimt ketverius metus darželiui vadovaujanti Irena Petrutienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

One Reply to “„Žilvitis“ pasitiko keturiasdešimtąjį savo gimtadienį”

  1. Savas parašė:

    Labai smagi šventė, bet ar direktorei nelaikas užleisti jaunesniems vadovams, ilgokai uzsisedejo direktoriaus vietoje, kaip gerais komunzmo laikais iki gyvos galvos……….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto