„Žilvityje“ karaliavo „Mažasis futboliukas“

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=607 template=caption]Ketvirtadienį lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko sportinė Futboliuko šventė. Jos metu mažieji futbolininkai dalyvavo sportinėse estafetėse, vėliau savo sugebėjimus išbandė žaisdami futboliuką. Savo jėgas išbandė ne tik patys „žilvitukai“, bet ir jų svečiai iš lopšelių-darželių „Gintarėlis“ bei „Bitutė“. Mažuosius sportininkus aktyviai palaikė sirgaliai bei tėveliai, kurie taip pat turėjo progą pažaisti mini salės futbolą bei išmėginti kojų miklumą ir taiklumą.
Sportinėse rungtyse ir žaidžiant futboliuką liejosi aistros ir geros emocijos.

Plačiau apie Futboliuko šventę „Žilvityje“ skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “„Žilvityje“ karaliavo „Mažasis futboliukas“”

  1. Nelabai šaunuolės parašė:

    Tos ,,šaunuolės” pedagogės labai nedraugiškos, ,,futboliuko ” projekte dalyvauja antrus metus iš eilės, atėmusius galimybę patirti tą džiaugsmą dar nedalyvavusiam šiame projekte kitam darželiui.

  2. Tikrai parašė:

    kas Jums pasidarė,tikriausia saulės užtemimas užtemdė ir Jūsų smegenėles.Niekas nedžiugina ,net vaikai. Pasidžiaukit nors jais.Tiesiog stebina ,kaip galima būti tokiems apsiblaususiems ,kad nerasti nė vieno gero žodžio .Jau vien iš nuotraukų matosi,kiek žavesio vaikų veiduose, kiek ruoštasi ,tai matosi iš atributikos ,kuria pasipuošę dalyviai.Šaunuolės pedagogės ir vaikų komandos.O tas komentatorius, kuris net vardo nepasirašo, tikriausia ir yra tas durniukas ,nes neskiria gėrio nuo blogio.Gydykis kol daktarai nemokami.

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    futboliukas+kvadračiukas+krepšiniukas ir išeina tik durniukas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto