
Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi sveikatos apsaugos (SAM) ministrė Marija Jakubauskienė su komanda. Mažeikių rajono savivaldybės, medicinos įstaigų vadovų susitikime su ministerijos vadovybe iškelti skaudžiausi regiono klausimai – nuo Akušerijos-ginekologijos skyriaus išsaugojimo iki galimos visuomenės sveikatos specialistų krizės bei pasiruošimo dienai „X“.
Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė pabrėžė, kad Savivaldybė nesitaikstys su
Dėmesys paslaugų išsaugojimui
Savivaldybei didelė našta
Aiškūs nustatyti prioritetai
Suabejota nustatytais reikalavimais
Numato atlikti apkeitimus
Geroji žinia mažeikiškiams
Domėjosi ligoninės situacija
Iškeltos ir kitos problemos
Ar atitinka kompetencijas?
Numatoma spręsti iš esmės
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu
Lyg ir gerai, bet… šakninis mažeikiškis ligoninėje pas gydytoją nepakliūna, vis tiek siuntimą turėdamas turi važiuoti į Telšius. Tai kas iš to?
Džiaugiuosi, kad yra tokia Rūta Matulaitienė, mūsų merė, džiaugiuosi už jos nuveiktus darbus, mano manynu ji pati šauniausia, verta Mažeikių pagarbos. Žinau, kad nuveikti reikalingus daarbus, yra labai sunku, Taigi viskas atsiperka ir rinksim Rūtą Matulaitienę kiton kadencijoj, sėkmės