Žinia mažeikiškiams – ligoninė išliks

Sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė su komanda bei mere Rūta Matulaitiene aplankė kelias Mažeikių miesto gydymo įstaigas. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi sveikatos apsaugos (SAM) ministrė Marija Jakubauskienė su komanda. Mažeikių rajono savivaldybės, medicinos įstaigų vadovų susitikime su ministerijos vadovybe iškelti skaudžiausi regiono klausimai – nuo Akušerijos-ginekologijos skyriaus išsaugojimo iki galimos visuomenės sveikatos specialistų krizės bei pasiruošimo dienai „X“.

Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė pabrėžė, kad Savivaldybė nesitaikstys su

Dėmesys paslaugų išsaugojimui

Savivaldybei didelė našta

Aiškūs nustatyti prioritetai

Suabejota nustatytais reikalavimais

Numato atlikti apkeitimus

Geroji žinia mažeikiškiams

Domėjosi ligoninės situacija

Iškeltos ir kitos problemos

Ar atitinka kompetencijas?

Numatoma spręsti iš esmės

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
2 komentarai
  • Lyg ir gerai, bet… šakninis mažeikiškis ligoninėje pas gydytoją nepakliūna, vis tiek siuntimą turėdamas turi važiuoti į Telšius. Tai kas iš to?

  • Džiaugiuosi, kad yra tokia Rūta Matulaitienė, mūsų merė, džiaugiuosi už jos nuveiktus darbus, mano manynu ji pati šauniausia, verta Mažeikių pagarbos. Žinau, kad nuveikti reikalingus daarbus, yra labai sunku, Taigi viskas atsiperka ir rinksim Rūtą Matulaitienę kiton kadencijoj, sėkmės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content