Žinoma ne tik rinkimų data, bet ir kai kurie kandidatai į merus

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Naujos kadencijos merų ir savivaldybių tarybų narių rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų kovo 5 d. Nutarimą dėl šios datos Seimas priėmė praėjusią savaitę.
Merai ir savivaldybių tarybos renkamos ketveriems metams, dabartinės kadencijos įgaliojimai nutrūks kitų metų balandžio mėnesį.

});

Paskelbti trys kandidatai

Viešojoje erdvėje vis dažniau pasigirsta spėlionių, kokie politikai sieks mero posto. Apie savo kandidatus mūsų rajone jau yra paskelbusios trys partijos. Socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus nariai delegavo Rūtą Matulaitienę, Nerijų Baužį kandidatu iškėlė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių skyrius, Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“, Mažeikių skyriaus sprendimu, mero rinkimuose atstovaus Rolandas Klemenis.

Praėjusią savaitę Socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus visuotinio susirinkimo metu kandidate į Savivaldybės merus vienbalsiai patvirtinta R. Matulaitienė. 46-erių metų politikė yra išrinkta į šios kadencijos Savivaldybės tarybą. Daugiau kaip pusantrų metų jai teko...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto