Žinomos atlikėjos atvirumas kitiems sukėlė nerimą

Mažeikiškė Gintarė Korsakaitė – ne vieno muzikinio festivalio laureatė, yra dalyvavusi „Eurovizijos“ konkurso atrankose, kovojusi TV projektų „Lietuvos balsas“, „Finalo ketvertas“ finaluose. Šiuo metu kartu su reperiu Gediminu Melniku-Mad Money išleido naują dainą „Laikas mūsų“ ir vaizdo klipą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lietuvoje žinoma atlikėja, įvairių muzikinių projektų dalyvė ir laureatė Gintarė Korsakaitė viešai paskelbė užsikrėtusi koronavirusu. Ji teigia pati rimtai neserganti, o yra tik viruso nešiotoja.
Trečiadienį „Delfi“ portale šią naujieną pamačiusi mūsų laikraščio skaitytoja kreipėsi į redakciją.
Ją sunerimti privertė „Santarvėje“ anksčiau publikuoti straipsniai apie G. Korsakaitės lankymąsi Italijoje ir pranešimas socialiniuose tinkluose apie kovo pradžioje vykusį susitikimą Mažeikiuose.

Paskelbė apie susirgimą

Trečiadienį interneto naujienų portale „Delfi“ pasirodė informacija „Koronavirusu užsikrėtė televizijoje išgarsėjusi Gintarė Korsakaitė: prieš tai sužinodama praėjo kančių kelius“.
Šiuo metu Vilniuje gyvenanti mažeikiškė žurnalistams pasakojo: „Mano artimas žmogus susirgo, jis buvo išvežtas į ligoninę ir savaitę praleido ten. Dabar jis turi tik lengvus simptomus, beveik pasveiko, nors dar jam nepadarė tyrimų, jis jau išleistas sveikti toliau namuose, laikantis saviizoliacijos.“
Portalui atlikėja teigia nepajutusi jokių ryškių šiam virusui būdingų simptomų. Atlikėja pasakojo, kokius „kančių kelius“ turėjo nueiti, kol jai buvo atlikti tyrimai dėl galimos koronaviruso infekcijos.
„Šiuo metu viruso nešiotoja tapusi pacientė yra izoliuota ir laukia detalesnių tyrimų“, – praneša delfi.lt.

Padėkojo palaikantiesiems

Netrukus po to, kai „Delfi“ pranešė apie G. Korsakaitės tyrimo išvadas, savo socialinėje paskyroje straipsnio nuoroda pasidalijo ir atlikėjos mama, gyvenanti Mažeikiuose.
Ji rašė: „Visiems AČIŪ, kad rūpinatės Gintarės Korsakaitės sveikata. Ji yra savo namuose ir jaučiasi puikiai: sportuoja, dainuoja ir… valgo. Užsikrėtė ji nuo kontakto Lietuvoje ir buvo izoliacijoje, nors ir be tyrimų. Gerai, kad puikūs ir supratingi jos vadovai darbe.
Noriu nuraminti, mes Mažeikiuose kontakto su ja neturėjome, o virusas telefonu NEPLINTA. Straipsnio žinutė, kad pasisaugotume ir įdėtume pastangų patys, jei manome, kas kažkas yra ne taip. Ne viskas taip gražu, ką matome per TV.“

Kas privertė sunerimti?

Žinia apie G. Korsakaitės tyrimo išvadas mažeikiškę, išreiškusią „Santarvei“ savo abejones, privertė sunerimti dėl to, kad „Delfi“ portalui atlikėja neužsiminė, jog paskutinę vasario dekadą buvo Italijoje, Milane. Apie tai G. Korsakaitė „Santarvei“ papasakojo vasario 27-ąją, o straipsnis laikraštyje pasirodė kitą dieną.
G. Korsakaitė „Santarvei“ tuomet sakė su žmonių panika Italijoje nesusidūrusi. „Kaip tik ir buvau šiaurinėje Italijos dalyje. Mes su vietiniais žmonėmis tiesiogiai nedaug kontaktavome, manau, kad viskas bus gerai. Matėme nemažai gyventojų, kurie vaikščiojo su kaukėmis“, – laikraščio žurnalistei kalbėjo dainininkė.
Italijoje G. Korsakaitė praleido tris dienas. „Santarvei“ ji sakė, kad saugumo sumetimais 14-ai dienų pasiėmė nedarbingumo pažymą. Dainininkė teigė laiką leidžianti namuose, nors jokių galimų ligos požymių ir nejaučianti.

Ar buvo atvykusi į Mažeikius?

Mažeikiškė klausė: ar „Santarvė“ nieko nesupainiojo. Ji pateikė ir asmeninių argumentų, kodėl ši informacija kelia nerimą.
„Santarvė“ patikslino anksčiau paskelbtos bendravimo su G. Korsakaite datas (yra išlikęs straipsnio autorės susirašinėjimas su dainininke).
G. Korsakaitė iš Italijos grįžo savaitgalį – naktį iš vasario 22 į 23 d. Jei ji vasario 24 d. (pirmadienį) registravosi saviizoliacijai, kuri draudžia išeiti iš namų, ir nuo tada turėjo nedarbingumo pažymėjimą, visų apribojimų terminas dainininkei turėjo baigtis kovo mėnesio pirmąjį dešimtadienį.
Socialiniuose tinkluose buvo patalpinta informacija, kad kovo 6 d. atlikėja lankėsi savo gimtajame mieste. Apie susitikimą su G. Korsakaite buvo pranešta vienos mažeikiškės paskyroje, šis pranešimas iliustruotas nuotraukomis.

Per ilgas laikas nerimauti?

„Santarvė“ susisiekė su mažeikiške, kovo 6 d. paskelbusia apie tai, jog bendravo su atlikėja. Moteris patvirtino, kad toks susitikimas tą dieną buvęs, tačiau kalbėta apie naują G. Korsakaitės dainą ir vaizdo klipą, kitus kūrybos dalykus, o ne keliones.
Su G. Korsakaite bendravusi mažeikiškė „Santarvei“ trečiadienį tvirtino: nuo jų susitikimo praėjo jau 20 dienų, per tokį ilgą laikotarpį, kuris gerokai viršytų ir saviizoliacijai skirtą laiką, ji pati nepajuto jokių negalavimų.
Be to, moteris socialiniuose tinkluose susirašinėjo su G. Korsakaite, dainininkė tvirtina, jog visi jos
artimieji Mažeikiuose jaučiasi gerai, o užkratą ji gavo iš žmogaus, su kuriuo bendravo sostinėje.
Adelė Varačinskaitė

11 Atsakymų į “Žinomos atlikėjos atvirumas kitiems sukėlė nerimą”

 1. Gėda parašė:

  Baisu, pačios ale medikės, o atsakomybės nulis . Abi meluoja. Kaip jaustis namo gyventojams, bendradarbiams? Turėdama nedarbingumą gastroliuoja po Lietuvą ..Gėda.

 2. o parašė:

  jos motina atseit medike dirbo Krakiuose,labai įž..i

 3. Jo tep parašė:

  Virusine mazeikiu bebryna zvaigzde,vieksniuose buvo viena zvaigzde bet jau paseno.

 4. Steponaitis parašė:

  Mazrikiai pilni viruso niekas trn neina tirtis nes visi ten izymus zmones,galvoja kad jei jau yra prikaupta bebriniu babkiu tai juos aplenks ir virusas,niekur jus nedinksit ar veliau ar anksciau vistiek ir jum laikas ateis,bebriniai eurai nepades.

 5. na dar parašė:

  Rašote pirmą kovo dešimtadienį turėjo baigtis karantinas. na jei tiksliau-tai kovo 10d. žodžiu ji turėdama nedarbingumą ir nežinodama, ar pasveiko blaškėsi po Mažeikius. Įdomu, kiek dabar yra Mažeikiuose nejaučiančių požymių užkrato nešiotojų.

 6. Juzė parašė:

  Aš tris dienas turėjau aukšta temperatūra 38-39 tai paskambinus 1808 telefonu per atstumą nustatė kad Corona nesergu- ištirti jokių šansų.esu nuo gripo skiepytis tai kuom sirgau?.

 7. Vile parašė:

  Ar nereikia daryti papildomai testą, kad nustatyti ar ji dar turi virusą, nesvarbu, kad jaučiasi gerai. Kažkodėl kol kas tik viena Šiaulietė oficialiai paskelbta kaip išgijusi. Tai kaip čia suprasti tą Lietuvos statistiką

 8. zosė parašė:

  kokia čia atlikėja, ką jinai atlieka, žinoma, kur, virusą nešioja? žvaigždė? kas ją taip vadina? ka ka du… cirkai kažkokie…

 9. Komentatorius parašė:

  Skandalas!!! Reikia televizos, reikia policijos tyrimamas, skandalas!!! Ir Mažeikiuose pastebėta Korona!!!!! Žmonės, sukilkite!!!!

  1. Algirdas parašė:

   Nu, jau pusė dešimtos ryto… . Jau daugmaž sukilome… . Ir ką toliau darome? 8))

 10. Įdomiai parašė:

  Pala pala… Kovo 6 d., kaip ir nesibaigus nedarbingumui, dainininkė grįžo į Mažeikius. Pabendravo su jaunaisiais žurnalistais, jų vadove, rengiančiais laidą ROVENTOJ, pasifilmavo. O su artimaisiais, nors grįžo į gimtąjį miestą, bendravo telefonu? Keisti dalykai… Arba aš nesuprantu įvykių eigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*