Žmogus palaidotas pažeidžiant įstatymus?

Tirkšlių bendruomenė kovoja, kad buvęs jos narys būtų perlaidotas Tirkšlių kapinėse, šalia jo mamos amžinojo poilsio vietos. Vido STANKAUS nuotr.

Daugiau nei metus Tirkšlių bendruomenė kovoja, kad jos narys, miestelio gyventojas, miręs praėjusių metų gegužės mėnesį, būtų perlaidotas į šeimos kapavietę. Dabar jo palaikai ilsisi šalia benamių ir artimųjų neturinčių žmonių palaikų.
Seimo kontrolierius nustatė, kad tirkšliškį čia palaidojusi Mažeikių rajono savivaldybė pažeidė teisės aktų tvarką, bendruomenės teisę į tinkamą viešąjį administravimą ir nesilaikė teisėtumo ir atsakingo valdymo principų, tačiau manoma, jog tikimybė, kad vyriškis bus perlaidotas, yra labai maža.
Su nustatytais pažeidimais Savivaldybės administracija nesutinka – ji teigia viską atlikusi pagal galiojančius teisės aktus.

});

Sukėlė gyventojų pasipiktinimą

„Santarvė“ rašė, kad pernai, gegužės mėnesį, Tirkšlių seniūnijoje mirė vyriškis, kuris neturėjo artimųjų, tad Savivaldybės lėšomis buvo palaidotas Geidžių kapinėse kaip benamis.
Ši situacija sukėlė...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto