Žmonai trenkė su lydeka

Per šventinį savaitgalį policijos pareigūnams du kartus teko raminti prieš artimus žmones ranką pakėlusius smarkuolius. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kiekvieną savaitę Mažeikiuose užfiksuojama bent po kelis smurtavimo artimoje aplinkoje atvejus. Ne išimtis buvo ir šventinis savaitgalis – policijos pareigūnams du kartus teko raminti prieš artimus žmones ranką pakėlusius smarkuolius.

Vyrai „auklėjo“ antrąsias puses

Šeštadienio vakarą viename iš Sedos miestelio Bažnyčios gavės butų siautėjo trisdešimtmetis vietos gyventojas A. Š. Jis sumušė savo šešeriais metais jaunesnę sugyventinę. Už tai sediškis dviem paroms pateko į policijos areštinę.
Sekmadienį žodinis ir fizinis konfliktas kilo Renavo gyvenvietėje. Neblaivus (nustatytas 2,13 promilės girtumas) 22-ejų metų A. M. mažamečių vaikų akivaizdoje sugauta lydeka trenkė žmonai į galvą.
Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo. Birželį Mažeikių policijos komisariate pradėta dvylika ikiteisminių tyrimų dėl smurtavimo artimoje aplinkoje.

Smurto atvejų mažėja

Policijos departamentas informuoja, kad nuo metų pradžios iki birželio vidurio policijos įstaigos visoje šalyje gavo beveik trylika tūkstančių pranešimų apie galimą smurtą artimoje aplinkoje,  pradėti 4335 ikiteisminiai tyrimai.
Pareigūnai pažymi, kad kiekvieną mėnesį tokių pranešimų mažėja – jeigu pirmąjį metų mėnesį buvo registruota beveik 3500 iškvietimų, tai birželį – tik 1700, atitinkamai mažėjo ir ikiteisminių tyrimų skaičius – nuo 1200 iki 530.

12 Atsakymų į “Žmonai trenkė su lydeka”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  kokia geda :DDD su lygeka gauti per galva :DDD

 2. Jei parašė:

  Boba pliaukštelėtų vyrui su ta lydeka tai būtų tik pokštas,o čia jau kriminalas…

 3. piliete parašė:

  Bjauru ir skaityti komentarus kai užstojamas smurtautojas, joks pilietis ar piliete negali kelti rankos prieš silpnesnį, taip tik parodo savo silpnumą, ir negebejimą spręsti problemas. Tokia mūsų Lietuva.

 4. lydeka parašė:

  dauguma zveju -silpnaprociai!

 5. Oksana M. parašė:

  Vyrui reikia rankas tas palauzyt ,uz tai kad pries moteri jas kelia. Linkiu moteriai striprybes, bet jokiu gyvu ne kantrybes. Tokiu dalyku niekada nereikia nei kenteti, nei atleisti, o kuo toliau nuo tokiu laikytis ir surasti toki, kuris jos vertas, bei kuris gerbtu ir myletu priklausomai. Asilas ir lydeka pagaves asilu lieka. O kaimyne matyt ne visai normali, bet jeigu jai tas viriskis patinka, tai jai tokio vyro ir linkiu. ;)

 6. kaimynei parašė:

  …o kaimynei patiktu gaut galvon? zinoma, kad ne–tai, va. Nebukim priesas kaimynas kaimyno bedai.

 7. nu jau ne parašė:

  …jei nenori kartu buti, tegu palieka moteri, o ne dauzo i galva. Sodint smurtininkus i kalejima, nes gyvybe tokia trapi, juk moterys ne gyvuliai–tiesa, ir gyvunu prieziuros draugijos isikisa, jei nepriziuri ir skriaudi.

 8. Kaimynė parašė:

  Geriau jai reikėtų imtis proto ,pradėti prižiūrėti vaikus, virti vyrui valgyti, leiti kaimynam miegoti, o mažiau su draigėm valkiotis.

 9. Kaimynė parašė:

  Ten tą ale žmoną dar ne taip auklėt reikia… Ją pažystant, jai pačiai dažniau tą policiją galima iškviest būtų…

 10. o kaip parašė:

  kitaip paaiskint,kaip sunku pagaut lydeka? Is meiles zmonai,kad ji butu supratingesne net lydekos nepagailejo.

 11. duod vaizdu:D parašė:

  Lydekai paliepus-man panorejus….:D

 12. s parašė:

  zmogus sugavo zuvi biski ikale is tos laimes o ta ragana nemaz nesidziauge jai mat karpio norejosi tai ir neislaike vargsui nervai manyciau kad cia interesu konfliktas buvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto