Žolės padegėjų šalčiai negąsdina

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų šeštadienio rytą Šerkšnėnuose sudegė pirtis. Ugniagesiams teko kovoti su pavenčiuose įsiplieskusia ugnimi – čia du kartus buvo padegta pernykštė žolė. Bute rastas negyvėlis ir nualpusi moteris.

Toks buvo ugniagesių gelbėtojų savaitgalis.

Ugnis sunaikino pirtį 

Šeštadienį prieš antrą valandą nakties žmonės, važiavę keliu Mažeikiai-Plungė-Tauragė, ties Šerkšnėnais pastebėjo gaisro pašvaistę. Kai gavę pranešimą į įvykio vietą atvyko mažeikiškiai ugniagesiai, kaip jie patys sakė, gelbėti nebebuvo ko – medinis statinys jau baigė sudegti. Išdegė vagonėlyje įrengtos pirties vidus, kuris buvo iškaltas medinėmis lentelėmis ir apšiltintas vata. Gaisro priežastys dar tiriamos, pirminiais duomenimis, vakare pirtimi žmonės naudojosi.
Abi savaitgalio dienas Mažeikių PGT užfiksuoti identiški iškvietimai –  šeštadienį ugniagesiai važiavo gesinti degančios pernykštės žolės prie kalnų Pavenčių gatvėje bei budėjo, kol sudegė suodžiai kamine Troškučių gatvėje, sekmadienį – vėl degė žolė toje pat vietoje ir suodžiai kamine Sodininkų gatvėje.
Gaisrai, kurie išplito dešimties ir penkių arų plote, užgesinti parankinėmis priemonėmis.

Į butą – pro virtuvės langą 

Ugniagesių pagalbos prireikė šeštadienio vakarą, įtarus, kad viename iš Draugystės gatvės dvidešimtojo namo butų galėjo įvykti nelaimė, nes niekas neatidaro durų. Ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamosiomis kopėčiomis per virtuvės langą pateko į patalpas ir į vidų įleido medikus bei policiją.
Bute pareigūnai aptiko be gyvybės ženklų gulintį vyrą, jo mirties aplinkybėms išsiaiškinti Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kambaryje taip pat ant žemės gulėjo apalpusi moteris. Medikai 52-ejų metų mažeikiškę išvežė į ligoninę.
Sekmadienio vakarą M. Daukšos gatvės 32-ojo namo gyventoja pamatė, jog padegtas prie jos buto durų esantis kilimėlis. Gaisras neišplito, įtariama, kad kilimėlis buvo supiltas degiu skysčiu, šalia mėtėsi sudegusi degtukų dėžutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto