Žolės pjovimas – gyventojų rūpestis?

Kai kuriose vietose prie Mažeikių daugiabučių namų žolė yra seniai nepjauta. Autorės nuotr.

Įsibėgėjus vasarai, mažeikiškiai vis labiau piktinasi dėl nenupjautos žolės prie daugiabučių namų ar tarp jų. Kai kur kiemai primena ilgą laiką nešienautas pievas.

Miesto seniūnija teigia, kad žolę už biudžeto lėšas pjauna tik viešose teritorijose, parkuose. Savivaldybės administracija gyventojus informavo, kad daugiabučių kiemus prižiūri administruojančios įmonės, todėl dėl nepjaunamos žolės gyventojai turi kreiptis į jas. Administratoriai kratosi šios atsakomybės – jų teigimu, gyventojai patys rūpinasi savo kiemais.

Kai gyventojai už savo lėšas prižiūri ir tvarko kiemus, nors jie yra valstybinėje žemėje, Savivaldybė pinigus leidžia viešoms erdvėms puošti. Neseniai už tris plastikinius vazonus-gėlines ir pakabinamus krepšelius buvo sumokėta beveik 10 tūkst. eurų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Žolės pjovimas – gyventojų rūpestis?”

 1. Jolanta parašė:

  O kodel Anglijoje visur SAVIVALDYBE zole pjauna?

 2. kreipiuosi į Mžk. Viešosios tvarkos skyrių. parašė:

  Ponai, valstybės tarnautojai ar turite rgistrą netvarkomų ,apžėlusių ,apleistų sklypų?Jei taip -,patikrinkite, nes keletą šeimininkų ir dabar nesitvarko savo apleistų, privačių sklypų bei juose esančių statinių. Negi lauksime nelaimės;gaisrų ,apsigyvenusių bomžų ir jų padarinių?

 3. Jonas parašė:

  Apsaugok Dieve Nuo karo – maro – bado ir svarbiausia nuo šios Mažeikių valdžios .

  1. Anonimas parašė:

   O labiausiai tai nuo tokių jonių kaip tamsta!

 4. To Nesantarves pakalikė parašė:

  Jūs, privačių namų savininkai, turite apie namą žemės, kuri jums ir priklauso, o daugiabučių gyventojams apie namą esanti žemė tik privaloma prižiūrėti, bet ji nėra nuosavybė, be to, ir plotai kažkodėl nevienodi. Pvz., Sodų g. 8 valdo didžiausią žemės plotą, kur pasiskyrė automobiliams aikštelę. Ten kažkada buvo plytų labirintas, jį nežinia su kieno žinia nugriovė ir tas namas pasisavino žemę. Kitam namui tik keliolika metrų priskirta, bet nenaudingo ploto žemę privalu nupjauti.

 5. Virgis parašė:

  Už ką tada mokame už aplinkos tvarkymą

 6. Vėl nesąmones rašot parašė:

  Kai nuo sofos pasikelti- tai žolė valdiška, ją turi nupjauti, o kai kieme 2-3 automobilius statyti, tai kiemas mūsų ir nedrįskit mūsų kieme statyti niekas kitas. Jei nenorite patys savo žolės pjauti- reikaukite iš savo namo administratoriaus, jam mokate pinigus. Atrodo paprasta, gaila ne visiems suprantama

 7. Nesantarves pakalikė parašė:

  Mes, privačių namų savininkai, eilę metų pjauname valstybinę žemę sau už tvoros. Dėl tvarkos ir vaizdo, taip pat ir aplinkiniai kaimynai. Jokių problemų.
  Butuose esantiem laido riteriam geriau telemundo presentas žiūrėt ir su santarve sąmokslus kurt. Šaunuoliai- esate puikūs piliečiai ir pavyzdys augančiai kartai.

 8. Ventos 35 parašė:

  Mūsų namo administratorius-Admituras- prižiūri puikiai. Žolė nupjauta.

 9. klipata parašė:

  na kompiuterastai, tinginiai ir ligoniai, pirmyn kartu su santarve, pilkit purvą ant visų iš eilės, nereikės ir žolės pjauti

 10. nu taip parašė:

  Nebūtų valdžiasnukiai,kad sau į kišenę neįsidėtų,trys plastmasės vazonai vos ne auksiniai,ir tas pats snukis nuolat vaidenasi-fotografuojasi..Tik kažkodėl melioratorių parkelio varnyną užmiršta,ten bijo ne tik snukelį bet ir koją įkelt.Beto juk nieks ten tų nušiktų varnų suolelių nemato,tik mazeikių keli zmogeliai apsilanko ,tai ko čia stengtis .

  1. Žemaitis parašė:

   Varnos gerai!-badmetis artėja…

 11. mažeikietė parašė:

  Džiaugiausi tais vazonais, kol jų kainos nesužinojau. Ne tik neparėmė vietinių gėlininkų, bet ir leido pinigus taip lyg jų turi tiek, kad užtektų ne tik tai žolei nupjauti, bet ir kam nors daugiau…

  1. Agnė parašė:

   Pasidomėkite kaip vykdomi viešieji pirkimai, nes pagal tai ką rašote, nelabai suprantate

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto