Zumba – naudinga laisvalaikio pramoga

Nuotrauka iš studijos archyvo

Šokio studijoje „Šokio banga“ mažeikiškiai bandė šokti zumbą.


Šokio mylėtojus  sukvietė „Zumba party“

Studijos direktorė Inga Diržininkienė Mažeikiuose suorganizavo „Zumba party“,  kuriame savo meistriškumą rodė klaipėdietis zumbos treneris Dovydas Veiverys. 
Susirinkusiesiems jis pademonstravo šios pasaulyje populiarėjančios aerobikos programos elementų.


Aerobikos ir salsos derinys 

Kaip teigia I. Diržininkienė, zumba – tai fitneso ir aerobikos derinys, grindžiamas tradiciniais Lotynų Amerikos šokių žingsniais (merengue, salsa, cha cha cha, samba), taip pat flamenco, afro, klubinio stiliaus, hip hop ir kt.
Zumba gimė visiškai netikėtai. Vieną dieną Kolumbijoje aerobikos mokytojas Alberto Perezas pamiršo įprastą treniruočių muziką. Bandant išsisukti iš padėties, jis pradėjo improvizuoti su melodijomis, kurias buvo pasiėmęs – situaciją išgelbėjo salsos, merengės įrašai. Treneris skatino atsiduoti garsams ir neskaičiuoti kiekvieno žingsnelio, negalvoti apie techniką. Supratęs, jog aerobikos pratimų ir salsos muzikos derinys patinka žmonėms, vyras sugalvojo zumba. Tad zumba ėmė karaliauti visose Europos šalyse. Lietuvoje ji taip pat populiarėja.

Nuotrauka iš studijos archyvo

Norėsis pakartoti

Pasak vadovės, zumba daugeliui lietuvių jau pažįstama, dabar šis žodis įgauna prasmę ir tampa aktyvaus laisvalaikio forma. Ir mažeikiškiai galėjo tuo įsitikinti, sudalyvavę „Zumba party“.
„Įspūdžiai po šio renginio buvo nuostabūs. Visi dalyviai išėjo ne tik su gera nuotaika, bet ir su didžiausiu noru tai pakartoti“, – tvirtino vakaro organizatorė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto