Žuvo kaimyno pervažiuotas žmogus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tragedija baigėsi išgertuvės šeštadienio vakarą Linksnakių kaime, viename iš Zastaučių gatvės namo kiemų – vyriškio vairuojamas automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo kitą jauną vyrą.


Žuvo po ratais 

Kaip informavo policijos pareigūnai, 41-erių metų vietos gyventojo A. D. namuose vyko išgertuvės, kuriose dalyvavo ir namo šeimininko dvejais metais jaunesnis kaimynas M. M. Apie pusę devynių vakaro kompanija nusprendė skirstytis, o A. D. panoro patraukti, kaip jam pačiam atrodė, ne vietoje stovintį automobilį „Audi 80“.
Manevras automobiliu buvo lemtingas – vairuotojas, kuris buvo neblaivus (po įvykio jam nustatytas net 2,74 promilės girtumas), nepastebėjo kieme esančio kaimyno, jį partrenkė ir pervažiavo.
Į Linksnakius atvyko visos specialiosios tarnybos, ugniagesiai gelbėtojai, naudodami pneumatines pagalves, pakėlė automobilį ir ištraukė iš po jo sužalotą vyrą, kuris jau buvo miręs.


Gresia nelaisvė

Mažeikių rajono policijos komisariate dėl kelių transporto eismo saugumo ir transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tuo atveju, jeigu žuvo žmogus, o kaltininkas buvo neblaivus, gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų. 
Šiuo atveju vairuotojas buvo neblaivus, jo matomumui trukdė ir didelė, net kelius siekianti nepjauta žolė.
Tai jau ne pirmas atvejis mūsų rajone, kai įvyksta panaši tragedija – praėjusių metų balandį namo kieme Tulnikiuose, važiuodamas atbuline eiga, 54-erių metų vietos gyventojas pervažiavo ir mirtinai traumavo 45-erių metų to paties kaimo gyventoją.

7 Atsakymai į “Žuvo kaimyno pervažiuotas žmogus”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  mindaugas memgaudisb

 2. a parašė:

  O kas tas kitas M.M buvo

 3. Komentatorius parašė:

  Reikės per sms sveikinimus pasveikinti.

 4. Alvydas parašė:

  Alfa Daukantas nizude

 5. o parašė:

  Gal zinot pavarde?

 6. Važiuojant parašė:

  Židikų link dešinėje kelio pusėje prieš Bugenius.

 7. o parašė:

  kur tas kaimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto